Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Anglia Ruskin University

Anglia Ruskin University jest jednym z największych uniwersytetów we wschodniej Anglii. Uniwersytet powstał w 1858 roku jako Cambridge School of Art – i do dzisiaj studia artystyczne na tym wydziale zapewniają absolwentom wysoką pozycję na rynku pracy.

Anglia Ruskin University oferuje ponad 100 programów studiów dla ponad 35,000  studentów na 2 kampusach: w Cambridge, który jest jednym z najbardziej popularnych, akademickich miast na świecie, oraz w Chelmsford, który mieści się zaledwie 35 minut od Londynu.

 

IMG_7148IMG_7157IMG_7147

 

 

 

 

 

 

 

 

Anglia Ruskin University jest przede wszystkim znany z wysokiego poziomu zatrudnienia absolwentów – wielu z nich w krótkim czasie po ukończeniu studiów może znaleźć pracę w swoim zawodzie. Uniwersytet współpracuje z wieloma firmami, które czekają na gotowych do pracy absolwentów.

Nauczyciele akademiccy albo sami są aktywni pracując także w branży, którą się zajmują albo w przeszłości pracowali w firmach tej branży.  Są więc oni praktykami w tej dziedzinie i bardzo dobrze przygotowują studentów do kariery zawodowej.

Studenci 2-giego roku mogą wziąć udział w programie ‘Employer mentoring programme’ – gdzie są pod opieką osoby pracującej już w tej branży. Dzięki temu studenci lepiej poznają realia swojej przyszłej pracy, jej wymagania i specyfikę – oraz wyrabiają potrzebne kontakty zawodowe.

 

IMG_7220 IMG_7185 IMG_7174

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczelnia pomaga studentom w założeniu ich własnych firm poprzez Entrpreneurship Support Programme (ESP). Anglia Rusin University otrzymał tytuł Enterpreneurial University of the Year w 2014 roku.

Cambridge and Chelmsford to dla studentów przede wszystkim bezpieczne, spokojne, czyste, położone w malowniczym miejscu oraz tętniące studenckim życiem miasta. Studenci dość łatwo znajdują pracę podczas studiów. – m.in. poprzez działające na uczelni The Employment Beareau.

 

Kierunki studiów

Architecture

Art & Design

Business

Computing and Technology

Communications ans Humanities

Education and Social Policy

Engineering and Built Environment

Law

Medical & Life Sciences

Optics

 

Zakwaterowanie

W Cambridge Anglia Ruskin University oferuje:

– CB1 (Anglia Ruskin University hall of residence);

– Peter Taylor House (Anglia Ruskin Universuty hall of residence);

– Host family accommodation;

W Chelmsford Uniwersytet oferuje zakwaterowanie w Ransomes Way student village.

 

 

 

 

 

 

 

 

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x