Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

De Montfort University

De Montfort University to prestiżowa uczelnia w Wielkiej Brytanii. Mottem uniwersytetu jest „nauka podstawą sukcesu”. Jest to jedna z bardziej kreatywnych uczelni w Wielkiej Brytanii. DMU ma 50 grup badawczych oraz 400 projektów badawczych. Ponad 40% z nich jest ocenianych jako „Internationally Excellent” lub „World Leading”.

 

DMU jest uznawany za jeden z najlepszych uniwersytetów w Wielkiej Brytanii, który odpowiednio przygotuje studenta do przyszłego zawodu. Wszystkie wydziały zapewniają, że studenci stykają się z firmami swojej branży, a większość programów jest akredytowana przez najważniejsze stowarzyszenia zawodowe w kraju. Ponad 92% wszystkich absolwentów dostaje pracę w swoim zawodzie w ciągu 6 miesięcy po ukończeniu studiów. Kilka programów studiów ma jeszcze wyższy odsetek sukcesu, jak na przykład projektowanie mody (95% -99%).

 

 

DMU znajduje się zaledwie godzinę jazdy pociągiem na północ od centrum Londynu, w dziesiątym co do wielkości mieście w Anglii: Leicester, które jest również jednym z najtańszych i najbezpieczniejszych miast studenckich w kraju. DMU jest jedną z nielicznych uczelni w kraju, której wszystkie wydziały zlokalizowane są w jednym miejscu, w centralnej części miasta.

 

Na uczelni działa sponad 80 różnych organizacji i klubów, do których można dołączyć. Dla tych, którzy chcą zaangażować się społecznie DMU oferuje wolontariat „Square Mile”, w którym można pomóc dzieciom i młodzieży żyjących w trudnych warunkach poprzez wsparcie i naukę.

 

Kierunki studiów

Kursy oferowane przez DMU to między innymi GAP year, licencjackie i magisterskie. W swojej ofercie posiada także kursy przygotowujące (Pathway Programmes) dla wszystkich oferowanych kierunków:

 

  • International First Year (IFY): Program dla studentów pierwszego roku studiów licencjackich, którzy nie do końca spełniają kryteria przyjęcia. Jest to program, który zapewnia przyjęcie na 2 rok studiów.
  • Undergraduate Level (stopnia licencjackie, 3 lata: BA / BSc)
  •  Post-graduate level (stopnie magisterskie, 12-15 miesięcy: MA / MBA / MSc)

 

DMU oferuje ponad 400 kierunków w różnych dziedzinach, na przykład:

 

 

Dodatkowo, można wybrać również krótkie kursy:

 

  • International Incorporated Master (IIM): 1-2 semestry (10-20 tygodni). Jest to Program Pre-Master dla studentów, którzy nie do końca spełniają kryteria przyjęcia do programu Master. Program prowadzi bezpośrednio do programu studiów magisterskich.
  • Study Abroad Courses: są to kursy, które trwają od 6 miesięcy do roku. Oferowane są studentom zagranicznych uczelni, którzy chcieliby doświadczyć studiowania na prestiżowym brytyjskim uniwersytecie.

 

Zakwaterowanie

DMU ma osiem budynków mieszkalnych, znane jako Halls, z których wszystkie są zlokalizowane na uczelni lub w odległości pięciu minut od kampusu. Składają się one z wielu oddzielnych mieszkań.

 

  • 85 £ / tydzień  – prywatny pokój, wspólna łazienka i kuchnia
  • 122 £ / tydzień – pokój z własną łazienką, wspólna kuchnia

 

Typowy czas trwania umowy wynosi około 43 tygodni i obejmuje okres studiów. Koszty utrzymania (bez uwzględnienia czesnego) szacuje się na około 820 £ miesięcznie.

 

Pokoje są gwarantowane dla wszystkich studentów. Po przyjeździe, każdy otrzymuje bezpłatny pakiet z pościelą (poszwy, poszewki), kołdrą i poduszkami.

Dowiedz się więcej o zakwaterowaniu dla studentów.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x