Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Australia

View of Sydney Harbor at twilightAustralia jest jednym z trzech krajów, do których najczęściej wyjeżdża się na studia (zaraz po Stanach Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii). Co roku w Australii naukę podejmuje ok. 200 000 studentów zagranicznych, z czego 2%, to Polacy.

 

Nauka w Australii to nie tylko prestiż, ale i możliwość poznania odmiennej kultury, doskonalenia języka angielskiego i zdobycia doświadczenia, zarówno życiowego, jak i zawodowego. Przede wszystkim jednak, Australia jest krajem bardzo przyjaznym, dobrze rozwiniętym i oferującym świetne perspektywy.

 

Zalety nauki w Australii

  • Studenci mogą pracować legalnie podczas nauki (part-time)
  • Podczas częstych przerw wakacyjnych mogą podjąć legalną pracę full-time.
  • Australia dysponuje wieloma światowej sławy uniwersytetami i college’ami, które kształcą w przyjaznych warunkach i na wysokim poziomie.
  • Nauka w Australii to pewność zdobycia pracy na całym świecie.
  • Australia jest jednym z najbezpieczniejszych krajów świata.
  • Niskie koszty utrzymania i wysokie zarobki sprawiają, że studenci mogą się sami utrzymać.
  • Mnogość sposobów na spędzanie wolnego czasu sprawia, że żaden dzień nie jest nudny. W przerwach możesz uczyć się nurkowania, surfingu, a także opalać się na słonecznych plażach i zwiedzać Australię.
  • Klimat jest bardzo sprzyjający, co przekłada się na jakość życia.
  • System edukacyjny jest nie tylko nowoczesny, ale i elastyczny. Zajęcia są urozmaicone i dopasowane do potrzeb studentów.
  • Przygotowanie wyjazdu to stosunkowo prosta procedura, która nie wymaga nawet wizyty w ambasadzie.

 

Co jest konieczne do nauki w Australii?

1. Znajomość języka

Pierwszym i najważniejszym warunkiem jest dobra znajomość języka angielskiego. Każdy uniwersytet i college ma własne wytyczne dotyczące poziomu językowego, jednak zazwyczaj jest to poziom B2 dla kursów zawodowych i C1 dla uniwersytetów. Znajomość języka należy poświadczyć odpowiednim certyfikatem – najczęściej jest to IELTS.

 

Jeżeli student nie zna języka angielskiego na wystarczającym poziomie, musi zapisać się na kursy językowe i rozpocząć naukę na uniwersytecie lub w college’u po ich ukończeniu.

 

2. Odpowiednie wykształcenie

Zarówno w college’ach, jak i w instytutach TAFE (państwowych szkołach, które prowadzą kursy zawodowe) wymagane jest świadectwo ukończenia szkoły średniej.

 

Jeżeli uczeń zdał maturę w Polsce, może wnioskować o przyjęcie na australijski uniwersytet. W procesie rekrutacji będą liczyć się wyniki w nauce i te ze świadectwa maturalnego.

 

3. Wiza

Nauka w Australii możliwa jest po uzyskaniu wizy studenckiej. Wiza taka wydawana jest na czas dłuższy niż 3 miesiące, a w praktyce na czas, jaki trwać będzie nasza nauka z uwzględnieniem wakacji. Od kwietnia 2005 roku zasady ubiegania się o wizę studencką zostały uproszczone i aplikować można o nią nawet przez Internet. Nasza obsługa studentów i uczniów ubiegających się o wyjazd na wizie studenckiej jest całkowicie bezpłatna.

 

Dowiedz się więcej o wyjazdach do Australii.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x