Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Uniwersytety

Australijskie uniwersytety oferują stopnie licencjackie, magisterskie i doktorskie. Mają też specjalizacje w ramach obszarów podyplomowych, których w Polsce nie ma: Graduate Certificate (semestr nauki) i Graduate Diploma (rok nauki). Studiowanie na australijskich uniwersytetach stało się w ostatnich latach bardzo popularne wśród zagranicznych studentów.

 

Australia ma wiele wysokiej klasy prywatnych i publicznych uniwersytetów, które oferują różnorodne kierunki do wyboru. Niektóre uniwersytety akceptują także osiągnięcia zdobyte w szkołach zawodowych. Pozwala to zredukować liczbę przedmiotów, a co za tym idzie skrócić czas przeznaczony na zdobycie dyplomu.

 

Uniwersytet i VET

Uniwersytety mają więcej przedmiotów i egzaminów niż colleges zawodowe. Programy uniwersyteckie są bardziej teoretyczne, a VET – bardziej praktyczne. Dodatkowo, uniwersytety są mniej elastyczne i bardziej wymagające niż szkoły VET.

 

Uniwersytety umożliwiają zdobycie tytułu naukowego jak licencjat, magister i doktor, podczas gdy w college’u można otrzymać Certyfikat (II, III i IV), Diploma i Advanced Diploma.

 

Mimo że kwalifikacje uzyskane na uniwersytecie są wyższe niż w szkołach VET, niektóre uniwersytety prowadzą kursy zawodowe, które potem dają możliwość rozpoczęcia kursów na uniwersytecie. Dyplom uzyskany na uniwersytecie jest bardziej prestiżowy, niż certyfikat ze szkoły zawodowej.

 

Nauka

Długość nauki zależy od wybranego kursu i stopnia który chce się uzyskać:

stopień  czas trwania  informacje
Bachelor Degree  3 – 5 lat podstawowy poziom akademicki dla większości profesji
Graduate Certificate  6 miesięcy intensywny kurs oparty na wybranym stopniu
Graduate Diploma 1 – 2 lata środkowy poziom, pomiędzy licencjatem a magisterium
 Masters Degree 1 – 2 lata Skupia się na praktyczncyh i pojęciowych aspektach różnych dziedzin
 Doctoral Degree (PhD) 3 – 6 lat Skupia się na badaniach dających oryginalny wkład w zakres wiedzy z danej dziedziny

 

Jak aplikować?

Jeśli chcesz studiować w Australii, zapraszamy do kontaktu. Wyjazd na Antypody wymaga specjalnego przygotowania, poprowadzenia procesu wizowego i aplikacyjnego. Przeprowadzamy także szkolenia przedwyjazdowe i jeśli jest to potrzebne, świadczymy także inne usługi, jak na przykład odbiór z lotniska, czy załatwienie zakwaterowania. Obsługa klientów wyjeżdżających na wizę studencką jest całkowicie bezpłatnaPoczytaj więcej na temat wyjazdów do Australii.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x