Szwecja

Szwecja jest jednym z najbardziej rozwiniętych i innowacyjnych krajów na świecie o wysoce rozwiniętej gospodarce i systemie społecznym. Szwedzi wiedzą, że bogactwo kraju zależy od jego mieszkańców, a więc inwestycja w edukację jest bardzo wysoka.


JIBS1

Wysokiej jakości system szkolnictwa dał Szwedom możliwości pracy nad nowymi technologiami i wynalazkami. Wynaleźli oni na przykład system bezpłatnych połączeń za pośrednictwem Internetu – Skype. Tutaj powstały także takie wynalazki jak maszyna do dializy czy mysz komputerowa. Nordyckie królestwo jest także domem przyznawanej prestiżowej Nagrody Nobla ufundowanej przez wybitnego szwedzkiego naukowca Alfreda Nobla.

JIBS2

Szwecja to dynamicznie rozwijający się kraj, który oferuje wysoki poziom życia i edukacji. Jest światowym liderem w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.  Szwedzkie marki, takie jak Volvo, Scania, Ericsson, Electrolux, IKEA, H&M są wysoko cenione na świecie.

Trzy szwedzkie uniwersytety są w setce najlepszych uniwersytetów na świecie, podczas gdy najlepsze polskie uczelnie znajdują się dopiero w czwartej setce.  Edukacja zdobyta w Szwecji otwiera drzwi do kariery na całym świecie.

 

Proponujemy studia w języku angielskim na uniwersytetach w Szwecji. Studia te są bezpłatne dla studentów z Polski. Reprezentowane przez nas uczelnie oferują zarówno kierunki ekonomiczne i techniczne, jak i humanistyczne dla osób chcących pracować w dyplomacji czy organizacjach międzynarodowych (np. UE, ONZ lub Amnesty International).

 

Korzyści ze studiowania w Szwecji

  • wysoka jakość edukacji = duża szansa na dobrą karierę zawodową na całym świecie
  • ścisła współpraca z firmami = praktyki zawodowe dla studentów i oferty pracy dla absolwentów
  • praca w zespołach = umiejętność bardzo pożądana przez pracodawców
  • nieformalne relacje z wykładowcami = bezstresowa i przyjemna nauka
  • kilkaset uniwersytetów partnerskich = wymiana studencka np. z USA czy Australią
  • rozwój i odkrywanie Twoich mocnych stron i talentów = Twoja wysoka wartość dla pracodawców

Sweden1

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie