Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Danii

Dania oferuje swoim mieszkańcom wysoki poziom życia, rozwój technologiczny, oraz duże nakłady finansowe na edukację. Studia w Danii są bezpłatne dla obywateli UE, a ponadto nie musisz znać języka duńskiego, gdyż zajęcia prowadzone są po angielsku, a duńskie uczelnie uznają Twoją wcześniejszą edukację.

 

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, Denmark

 

Nauczanie ukierunkowane jest na zdobywanie doświadczenia i praktycznych umiejętności w zakresie danej specjalności.

Oznacza to, że nauczysz się rozwiązywać problemy i szukać pomocy w odpowiednich źródłach, zamiast uczyć się na pamięć definicji i regułek, co przygotuje Cię do dobrego rozpoczęcia kariery zawodowej.

 

 

Studia w języku angielskim zwiększają możliwości zatrudnienia tak w Polsce, jak i na całym świecie.

Biegła znajomość angielskiego oraz praktyczna i nowoczesna wiedza wyniesione z takich studiów są dużym atutem absolwentów w ich karierze zawodowej.

 

Na chwilę obecną, edukacja w Danii oceniana jest jako jedna z najlepszych w Europie. Kraj ten charakteryzuje się wysoką stopą życiową, rozbudowaną infrastrukturą, mnogością atrakcji, satysfakcjonującym rynkiem pracy i przede wszystkim świetnymi uczelniami. Studia w Danii to przepustka do lepszego startu w życie i możliwość zdobycia prestiżowego dyplomu.

 

Studiowanie w Danii – korzyści

  • Dania zachwyca przede wszystkim elastycznym systemem szkolnictwa i profesjonalną, aczkolwiek przyjazną atmosferą.
  • Duńskie uniwersytety są nowoczesne i doskonale wyposażone, co gwarantuje najwyższą jakość nauczania.
  • Państwo duńskie wydaje ogromne pieniądze na organizowanie zaplecza dydaktycznego, dodatkowe kursy, szkolenia i warsztaty. Nie bez przyczyny 10% duńskiego budżetu przeznaczone jest na szkolnictwo.
  • Nauka jest całkowicie bezpłatna, student nie musi opłacać czesnego na uczelni.
  • W ramach studiów można uczyć się języka duńskiego, kursy organizowane są zazwyczaj po godzinach wykładów.
  • Duńskie uczelnie kładą szczególny nacisk na praktyczne przygotowanie do zawodu. Nauka nie ogranicza się wyłącznie do przyswajania teorii, ale w jej skład wchodzi również wiele zajęć praktycznych i stażów.
  • Nauczanie jest bardzo efektywne, bo zajęcia prowadzone są w małych grupach, a nawet indywidualnie. Duńskie uczelnie podejmują współpracę z przedsiębiorstwami z całego świata, a ich pracownicy aktywnie włączają się w zajęcia, przekazując studentom niezbędną wiedzę.
  • Zastosowanie sytemu ECTS powoduje, że rozpoczętą w Danii naukę, można z powodzeniem kontynuować w dowolnym europejskim kraju.
  • Edukacja w Danii to ponad 200 placówek dydaktycznych organizujących 120 rodzajów kursów w 50 dziedzinach.
  • Współpraca międzynarodowa, jaką podejmują duńskie uczelnie, pozwala studentom na wymiany międzynarodowe i odbywanie praktyk w dowolnym miejscu na świecie.

 

Różnice miedzy duńskim a polskim systemem edukacji

W Polsce zbyt duży nacisk kładzie się na posiadanie wiedzy teoretycznej, w Danii natomiast, system szkolnictwa nastawiony jest na kształcenie profesjonalistów, którzy potrafią wykorzystać swoją wiedzę w praktyce.

 

Studiowanie w Danii, to przede wszystkim nauka autoprezentacji oraz doskonalenia umiejętności technicznych. Absolwenci uniwersytetów potrafią wdrożyć uzyskaną na studiach wiedzę w działanie. W Polsce natomiast często dopiero pierwsza praca jest w stanie nauczyć absolwenta zawodu.

 

Ponadto Dania przeznacza ogromne środki na szkolnictwo, dlatego też na uczelniach nie brakuje sprzętu, pomocy dydaktycznych ani innowacji, które sprzyjają nauce. W Polsce w dalszym ciągu szkolnictwo jest bardzo ubogo wyposażone.

 

Największą różnicą jest jednak nacisk polskich wykładowców na przyswajanie niepotrzebnej wiedzy teoretycznej w przeciwieństwie do nauki zdobywania potrzebnych informacji w Danii.

 

 

Jeśli wybierasz szkołę wyższą, najlepszym wyjściem jest właśnie Dania. Studia tam zagwarantują Ci naprawdę wysoki poziom, prestiż i skrupulatne przygotowanie zawodowe, które jest w obecnych czasach niezwykle cenione przez pracodawców.

 

Studia w Danii, to przepustka do kariery zawodowej w każdym miejscu na świecie. Pomożemy Ci zorganizować wyjazd i studia na wybranym kierunku.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x