Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Copenhagen School of Design and Technology – KEA

KEA to nowoczesna uczelnia, która stawia przede wszystkim na rozwój przedsiębiorczości i umiejętności praktyczne. W KEA wykłady prowadzone są metodą „studium przypadku”, która wymaga od studentów zaangażowania w proces rozwiązywania problemów i urzeczywistnienie rozwiązania. Każdy student odbywa dziesięcio tygodniowe praktyki w wybranej przez siebie firmie, za które oceniany jest punktami ECTS. Może ich zebrać od 15 do 30. Uczelnia prowadzi też wymianę międzynarodową, dzięki której praktyki mogą się odbyć za granicą. Rotacji podlegają nie tylko studenci – często wymiana realizowana jest również na poziomie kadry wykładowczej.

 

KEA1

 

Kompleks uczelniany to aż 12 budynków, w których dostępne są biblioteki, sale gimnastyczne i jadalnie. Studenci, którzy uczą się w KEA mają za zadanie wykazywać się innowacyjnością, kreatywnością i prawdziwie profesjonalnym podejściem do studiowanego kierunku. Ogromną zaletą uczelni jest fakt, że nie jest ona rygorystyczna, wykładowców i uczniów nie obowiązuje formalny dresscode, wnętrza przypominają te domowe, a atmosfera jest prawdziwie przyjacielska. Między studentami a wykładowcami nie ma bariery, wszyscy zwracają się do siebie po imieniu.

 

KEA2

 

Studenci mogą liczyć na darmową pomoc w zakresie pisania CV, listów motywacyjnych, kontaktowania się z przyszłymi pracodawcami, a także uzyskać wsparcie w ramach doradztwa zawodowego. Od jakiegoś czasu uczelnia działa w ramach projektu KEA TV, dzięki któremu studenci mogą realizować i uczestniczyć w programach telewizyjnych. Po godzinach uniwersytet świadczy też usługi bezpłatnej nauki języka duńskiego.

 

Kierunki studiów

AP Degree

 • Computer Science
 • Design, Technology And Business
 • IT Technology
 • Multimedia Design And Communication
 • Production Technology

 

Bachelor Top Up

 • E-Concept Development
 • Design & Business
 • Software Development
 • Web Development
 • Product Development And Integrative Technology

 

Bachelor

 • Architectural Technology And Construction Management
 • Business Economics And IT
 • Jewellery, Technology And Business

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x