Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

System edukacji

Szkolnictwo w Danii funkcjonuje według systemu bolońskiego, czyli wyróżnia dwa podstawowe stopnie naukowe: licencjat (bachelor – 3 lata) i magister (master – 2 lata). Za zaliczane przedmioty otrzymuje się punkty ECTS, co sprawia, że system jest przejrzysty, i że można łatwo zmienić uczelnię, a nawet kraj edukacji, z uznaniem zaliczonych przedmiotów i zdobytych punktów.

 

Dania poszła jednak o krok dalej i zaoferowała studentom także nowe rozwiązanie, dostępne na Akademiach i University Colleges. Jest to stopień naukowy Academy Professional (AP Degree), który można uzyskać już po dwóch latach kształcenia, wliczając w to kilkumiesięczną praktykę.

 

Chętni mogą kontynuować naukę na programie Bachelor Top-Up Degree, który trwa półtora roku, po raz kolejny odbywając kilkumiesięczną praktykę. Studenci mogą zestawić w tej fazie kształcenia dwa pokrewne kierunki, poszerzając swoje horyzonty i rozwijając zainteresowania.

 

Niektóre Akademie i University Colleges oferują także jednolite studia licencjackie trwające 3,5 roku i zawierające półroczną praktykę zawodową. Uzyskanie tytułu licencjata i wymaganej liczby punktów ECTS pozwala na kontynuację studiów na dowolnym uniwersytecie w celu uzyskania tytułu magistra.

 

System edukacji w Danii w uproszczony sposób pokazuje schemat:

system nauki w Danii

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x