Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Uczelnie i uniwersytety w Danii

W ofercie naszej agencji znajdziecie Państwo wiele znamienitych uczelni w Europie i na całym świecie. Z naszą pomocą możecie wyjechać na studia m.in. do:

 

  • Danii
  • Nowej Zelandii
  • Australii
  • Kanady
  • USA
  • Włoszech
  • Irlandii
  • Niemiec

 

Naszym sztandarowym kierunkiem jest Dania, to tam posiadamy szereg współpracujących uczelni, które kształcą na naprawdę imponującym poziomie. Zaletami wyjazdu edukacyjnego do Danii jest przede wszystkim stosunkowo niedaleka odległość od naszego kraju, wysokie standardy życia oraz mnogość renomowanych uczelni, na których znajdziecie swoje wymarzone kierunki.

 

Duńskie uniwersytety kształcą swoich studentów w najlepszych warunkach. W 6 duńskich miastach zlokalizowane są jedne z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie. Bez względu na to, czy interesuje Cię kierunek techniczny, medyczny czy inżynieryjny – Perfect Students pomoże Ci znaleźć taką uczelnię, na której będziesz mógł się realizować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Najpopularniejsze uczelnie znajdują się w:

1. Aalborg – mieście leżącym w północnej części Dani, na Półwyspie Jutlandzkim. Aalborg charakteryzuje się nie tylko wyjątkowo przyjazną infrastrukturą, ale również studencką atmosferą. Nastawione jest w dużej mierze na sport, tak więc aktywni, młodzi ludzie znajdą w nim wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu.

 

2. Aarhus – drugie co do wielkości miasta Danii, to przede wszystkim szlaki rowerowe, plaże i krajobrazy, których nie znajdzie się nigdzie indziej. W mieście funkcjonują 3 renomowane szkoły, które doskonale wpasowują się w klimat tego gospodarczego ośrodka.

 

3. Herning – przedmieście miasta, to wyjątkowo znany ośrodek studencki. W Herning z roku na rok rośnie w siłę, a jego sztandarowym wytworem jest przemysł tekstylny. Herning intensywne rozwija przemysł w kierunku nowoczesnych technologii, a także przemysłu usługowego. Niewątpliwą zaletą tego miasta jest doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno w obrębie Danii, jak i całego świata.

 

4. Kopenhaga – stolica Danii i najprawdopodobniej najbardziej stylowe miasto świata. Studenci wyjątkowo chętnie wyjeżdżają na kopenhaskie uczelnie, bo miast to charakteryzuje się wyjątkowo niskim poziomem przestępczości i wysoką stopą życiową. Kopenhaga, co prawda jest miastem dość drogim, ale mnogość jej zalet sprawia, że mieszkańcy przymykają oko na wysokie ceny.

 

5. Odense – położone w Flonii Odense, to jeden z największych ośrodków studenckich w Danii. To miejsce spokojne, położone w przepięknej okolicy i przepełnione atmosferą nauki. Poziom życia w Odense przez cały czas ulega poprawie, a głównym celem miasta są stosunki międzynarodowe.

 

Uniwersytety w Danii nie mają sobie równych Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno te, które nastawione są nauczanie kierunków technicznych i medycznych, ale także te, których domeną są specjalistyczne, inżynieryjne kierunki.

 

Uczelnie w Danii to nie tylko wysoki poziom kształcenia, ale również niecodzienna, przyjazna atmosfera i możliwość nabycia niezbędnego doświadczenia.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x