Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Aalborg

Aalborg to miasto zlokalizowane w północnej części Danii, na Półwyspie Jutlandzkim. Jest czwartym największym miastem kraju; mieszka tam około 122 000 mieszkańców. W Aalborgu mieści się dużo instytucji związanych z edukacją, także uczelni, dlatego panuje w nim studencka atmosfera. Dobre warunki do życia, sprawny transport publiczny, bogate życie kulturalne i sportowe sprawiają, że jest to bardzo przyjemna okolica.

mapa_dansko_aalborg

Aalborg University

Aalborg uniNowoczesny uniwersytet założony w 1959 roku, który został zakwalifikowany do pierwszej setki najlepszych uczelni świata w uznaniu oferowanych kierunków technicznych. Uniwersytet zapewnia swoim studentom uczestnictwo w programach badawczych i współpracuje z zakładami gospodarczymi i przemysłowymi. Aalborg Uniwersity jest członkiem The European Consortium of Innovative Universities (ECIU): stowarzyszenia, które skupia 10 najbardziej innowacyjnych uczelni w Europie.

 

University College Northern Denmark (UCN)

UCNUczelnia nastawiona na międzynarodowe staże i grupowe projekty. To nowoczesna szkoła, w której starsi studenci pomagają młodszym w znalezieniu mieszkania i pracy. Uczelnia posiada 3 kampusy, bibliotekę, i zaplecze dydaktyczne, które dostępne są 24 godziny na dobę. Uniwersytet dysponuje 40 kierunkami studiów, z czego 16 realizowane jest w języku angielskim. Tutaj liczy się nie tylko wiedza teoretyczna, ale i praktyka, realizowana we współpracy z przedsiębiorstwami i firmami, które poleca uczelnia.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x