Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Aarhus

Aarhus jest drugim co do wielkości miastem Danii, leży na wschodnim wybrzeżu Jutlandii i jest głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym Danii. Miasto Aarhus to piękne krajobrazy, lasy, atmosfera starego miasta, plaż i kultury. Transport publiczny dobrze funkcjonuje, ale jest droższy niż w innych miastach, więc większość studentów wybiera rower; stąd Aarhus jest znane jako miasto rowerów.

mapa_dansko_aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy AarhusUczelnia powstała w 2009 roku, zajmująca się kierunkami biznesowymi i technicznymi. Współpracuje z firmami, które aktywnie angażują się w nauczanie na zasadzie „guest lector”. Uczelnia organizuje dla swoich studentów staże w firmach współpracujących.

 

 

Aarhus University

Aarhus uniUczelnia, która zajmuje 63 miejsce w światowym rankingu najlepszych uczelni. Założono ją w 1928 roku i jest drugim najstarszym uniwersytetem w Danii. W Aartus studiowali m.in. książę duński Fryderyk i Anders Fogh Rasmussen, były premier Danii.

Aarhus University to bardzo prestiżowa uczelnia, a jej miejsce w rankingu światowym pomaga jej absolwentom w zdobyciu dobrej pracy i uznaniu kwalifikacji na świecie.

 

VIA University College

VIAVIA University College to 20 ośrodków badawczych, które organizują praktyki zawodowe, a także możliwość kształcenia się w kierunkach takich jak: biznes, animacja, handel, zdrowie czy technologie. Uczelnia posiada kartę ERASMUS+, a także jest członkiem ENQA (europejskiego stowarzyszenia na rzecz zapewnienia jakości szkolnictwa wyższego). W skład kompleksu uniwersyteckiego wchodzi 8 kampusów, a kształcenie realizowane jest, jako 3/4-letnie studia licencjackie, 1,5-roczne programy uzupełniające licencjackie lub 2-letnie programy AP Degree.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x