Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Herning

Herning to małe miasteczko w środkowej części Jutlandii, zwanej Midtjylland. Miasto jest znane z przemysłu tekstylnego, ale w obecnej sytuacji gospodarczej jego znaczenie rośnie ze względu na pojawiające się w pobliżu strefy przemysłowe. Przedmieścia są równie ważne, jak Lind, Gjellerup lub Birk. To przedmieście Birk służy jak miasteczko studenckie.mapa_dansko_herning

TEKO VIA UC

TEKOUniwersytet to część VIA Univeristy College. Uczelnia ta daje możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania i wzornictwa. Studiując w TEKO można poznać świat mody od podszewki, a także odbyć dziewięcio tygodniowe praktyki lub semestralny staż w Niemczech czy Finlandii. Kampus uniwersytetu składa się z 5 budynków zlokalizowanych w sąsiedztwie Herning Art Museum. Dla studentów TEKO VIA UC dostępne są pozalekcyjne zajęcia, a także zniżki na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i wystawach.

 

Na uczelni można bezpłatnie uczyć się języka duńskiego, a także uczestniczyć w seminariach i spotkaniach z przedsiębiorcami. Uniwersytet to doskonałe miejsce dla tych, którzy swoją przyszłość chcą związać z modą, a także produkcją odzieży i meblarstwem. TEKO oferuje 1,5-roczne studia uzupełniające licencjackie, 2-letnie studia na stopniu AP Degree i 3,5-letnie studia inżynierskie. Studia są bezpłatne.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x