Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Kolding

Kolding to siódme co do wielkości miasto w Danii (ok. 60 tys. mieszkańców). Leży nad fiordem Kolding.

mapa_dansko_kolding

IBA – International Business Academy

IBAUniwersytet założono ponad 100 lat temu, do dziś dnia jest on symbolem najwyższej jakości kształcenia. Studia, jakie oferuje IBA, to połączenie teoretycznej i praktycznej wiedzy z wielu dziedzin. Możesz kształcić się w multimediach, biznesie czy finansach, w systemie 2-letnich studiów AP Degree, 1,5-rocznych uzupełniających inżynieryjnych lub 3,5-rocznych licencjackich. Wszystkie 8 kierunków studiów jest całkowicie bezpłatnych.

 

Na uniwersytecie IBA przestrzegane są najbardziej surowe standardy, a dzięki stosunkowo małej liczbie studentów, zajęcia odbywają się w małych grupach. Sprzyja to lepszemu przyswajaniu wiedzy i zacieśnianiu relacji międzyludzkich. Dla studentów dostępne są zajęcia pozalekcyjne, a także mecze, wystawy czy koncerty. Od roku 1991 uniwersytet nastawiony jest na szeroką współpracę z przedsiębiorcami oraz innymi instytucjami edukacyjnymi. Szkoła realizuje wymiany studentów, zapewnia praktyki i staże, a także dba o to, żeby na bieżąco unowocześniać i rozwijać swój program.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x