Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Odense

Odense jest trzecim największym miastem Danii, położonym na Fionii. W mieście jest wiele parków i panuje przyjemna, studencka atmosfera. Odense jest miejscem urodzenia Hansa Christiania Andersena. Miasto skupia się na utrzymywaniu i rozwijaniu międzynarodowych kontaktów co umożliwia mieszkańcom rozwój i polepszanie warunków życia.

Odense jest bardzo dobrze przystosowane do dużej liczy studentów, posiada kawiarnie, dyskoteki, kina, a władze miasta, co roku organizują koncert powitalny dla nowych studentów.

mapa_dansko_odense

Lillebaelt Academy

Uczelnie i uniwersytety w OdenseLillebaelt Academy – uczelnia powstała w 2008 roku i zalicza się do jednej z największych szkół zawodowych w Danii. Głównymi założeniami szkoły jest nauka zarządzania, pracy grupowej, skutecznego porozumiewania się i obsługi programów komputerowych. Zaletami uczelni jest wyjątkowo przyjazna atmosfera oraz współpraca z firmami lokalnymi, a także międzynarodowymi. Lillebaelt Academy posiada kampusy w Odense oraz Vejle. Uczelnia jest nowoczesna i funkcjonalna, studenci w każdym miejscu mają dostęp do bezprzewodowego Internetu i sprzętu potrzebnego do nauki.

 

Zajęcia na uczelni prowadzone są indywidualnie bądź w grupach, a w przerwach studenci mogą skorzystać z dobrze zaopatrzonej biblioteki lub zjeść obiad w przyjemnej kantynie. Uczelnia posiada szeroki wachlarz kierunków, m.in. reklamę, marketing, informatykę, budownictwo, architekturę, hotelarstwo i turystykę. Lillebaelt Academy organizuje praktyki na terenie Danii, a także w innych krajach.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x