Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Saxion University

Saxion University of Applied Sciences jest jednym z największych uniwersytetów w Holandii – studiuje tu ponad 24 000 studentów. Saxion University powstał po połączeniu Hogeschool Enschede i Hogeschool Ijselland i dzięki silnym podstawom ugruntował swoją pozycję jako znaczące centrum naukowe na poziomie lokalnym, narodowym i międzynarodowym.  Saxion University of Applied Sciences ma cztery kampusy na wschodzie Holandii – po jednym w Deventer, Enschede, Apeldoorn i Hengelo. Dzięki dobrym połączeniom komunikacyjnym, można z każdego z tych kampusów dostać się w około pół godziny do Hagi, Utrechtu, Rotterdamu i Amsterdamu.

 

saxion saxion4

 

Saxion University oferuje szeroki zakres kursów na wielu poziomach, wśród nich wiele programów międzynarodowych. Jakość nauczania jest monitorowana przez Dutch Ministry of Education, Culture and Science, dzięki czemu poziom nauczania jest bardzo wysoki.

 

Społeczność studencka jest bardzo zróżnicowana; 2 500 studentów pochodzi z 55 krajów świata. Dzieje się tak, ponieważ atrakcyjny jest dla nich oferowany wysoki poziom nauczania, a także dostępność kierunków z wykładowym językiem angielskim. Tak zróżnicowane pochodzenie studentów pozwala na nawiązanie międzynarodowych przyjaźni, które mogą także zmienić się w partnerstwo biznesowe w przyszłości.

 

saxion2 saxion3

 

Saxion University wspiera swoich studentów nie tylko na polu naukowym, ale także w osobistym rozwoju. Pomaga także studentom zagranicznym przystosować się do nowych warunków życia. Z uniwersytetem współpracują host families, a także inni studenci w ramach programu Buddy. Towarzyszą oni studentom międzynarodowym w ich pierwszych tygodniach na uniwersytecie i służą pomocą w zaaklimatyzowaniu się w Holandii.

 

Kierunki studiów

Studia pierwszego stopnia:

 

 • Bachelor in Art & Technology
 • Bachelor in Business Information Technology
 • Bachelor in Electrical & Electronic Engineering
 • Bachelor in Game Design & Production
 • Bachelor in Game Engineering
 • Bachelor in Hotel Management
 • Bachelor in International Business & Management Studies
 • Bachelor in International Finance & Accounting
 • Bachelor in International Human Resource Management
 • Bachelor in IT Service Management
 • Bachelor in Physiotherapy
 • Bachelor in Software Engineering
 • Bachelor in Textile Engineering & Management
 • Bachelor in Tourism Management

 

Koszty

Dzięki członkostwu w UE, polscy studenci płacą jedynie część kosztów czesnego na studiach pierwszego stopnia. Studia magisterskie są pełnopłatne.

 

Opłata za studia pierwszego stopnia wynosi 1 950 EUR za rok.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x