Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

The Hague University

Haga logoHolenderski uniwersytet w Hadze daje polskim studentom możliwość kształcenia się po angielsku w stolicy Holandii. Polscy studenci jako obywatele UE płacą jedynie 10% czesnego. Koszt studiów to 1 950 EUR za rok, płatne w ratach.

 

Haga

 

Haga jest siedzibą Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości i rządu holenderskiego. Szczególnie polecamy studia prawnicze na wysokim poziomie.

 

Kierunki

 

Prawo (4 lata) – tytuł: Bachelor of Law
Jeśli widzisz siebie w  przyszłości jako radcę prawnego w wielonarodowych organizacjach rządowych lub pozarządowych, to powinieneś się zainteresować tym programem, realizowanym w mieście, które jest siedzibą Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości.

 

European Studies (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of European Studies
Ten innowacyjny program pomoże Ci zdobyć kwalifikacje specjalisty w sprawach europejskich, potrzebne do pracy w globalnej, wielokulturowej organizacji. Zdobędziesz umiejętności komunikacji międzykulturowej i rozeznania w polityce europejskiej i międzynarodowym marketingu.

 

Industrial Design Engineering (3 lata) – tytuł: Bachelor of Engineering
Ten program idzie krok dalej niż programy „product design”. Zostaniesz „innowatorem” w pełnym tego słowa znaczeniu – kimś, kto projektuje dla przyszłości. Nauczysz się jak pracować w międzynarodowym koncernie, a przede wszystkim, jak myśleć „dalej i szerzej”.

 

International Business and Management Studies (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of Business Administration
Jeśli Twoim celem jest kariera w międzynarodowym biznesie, ten program jest stworzony dla ciebie. Zdobędziesz solidne podstawy w ekonomii, marketingu, sprzedaży, finansach i zarządzaniu. Zajęcia w wielokulturowych grupach i praktyki w firmach działających globalnie dodatkowo wzbogacą twoje studia o cenne doświadczenia.

 

International Communication Management (3 lata) – tytuł: Bachelor of Communication
Ten program przygotuje Cię do pracy w roli specjalisty do spraw komunikacji w dzisiejszym wymagającym świecie, korzystającym z zewnętrznej komunikacji. Będziesz też biegły w zakresie komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej oraz marketingu.

 

International Financial Management and Control (4 lata) – tytuł: Bachelor of Economics
Ten program może zapoczątkować twoją karierę w międzynarodowych finansach jako kontrolera, kontrolera projektu, menedżera projektu lub menedżera ryzyka. Będziesz się swobodnie poruszał w każdym obszarze ekonomii biznesu.

 

Process and Food Technology (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of Applied Sciences
Ten program nauczy Cię projektowania, rozwijania i monitorowania procesów chemicznych. Podczas studiów zapoznasz się z ostatnimi osiągnięciami nauki i zyskasz praktyczne doświadczenie w pracy przy produkcji z użyciem najbardziej zaawansowanych linii technologicznych. Uniwersytet współpracuje z międzynarodowymi koncernami, jak np. Shell czy Unilever, które dla absolwentów są praktycznie na wyciągnięcie ręki.

 

Public Management (4 lata) – tytuł: Bachelor of Public Management
Jeśli interesujesz się problematyką międzynarodową, a polityka jest twoją pasją, możesz wejść na drogę do kariery politycznego decydenta lub menedżera. Takie studia trwają cztery lata i umożliwiają przygotowanie się do późniejszej pracy poprzez wykłady, dyskusje, pracę zespołową i indywidualne projekty.

 

Safety and Security Management Studies (4 lata) – tytuł: Bachelor of Public Management
Czy chcesz w przyszłości pracować w administracji państwowej lub w branży związanej z bezpieczeństwem i ochroną? W Hadze swoje siedziby mają liczne organizacje zaangażowane w taką działalność, a wiele spośród nich to partnerzy Uniwersytetu.

 

Haga2

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x