Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Kanada

Każdego roku, do Kanady przyjeżdża 150 000 studentów z całego świata, gdyż kraj ten oferuje wysoką jakość edukacji w wielokulturowym środowisku.

Kanadyjski system edukacji oparty jest na trzystopniowym systemie brytyjskim. Poszczególne uczelnie różnią się jednak od siebie w zależności od prowincji i terytoriów, na których się  To rządy lokalne koordynują i nadzorują szkolnictwo na podległym obszarze i podobnie jak w USA, nie ma krajowego systemu. Zasady i kryteria studiowania w różnych prowincjach różnią się zatem miedzy sobą; szczególnie restrykcyjna pod tym względem jest francuskojęzyczna prowincja Quebec.

 

TRU4

 

Studia

Trzystopniowy system edukacji umożliwia przede wszystkim uzyskanie certyfikatu lub dyplomu po każdym semestrze lub roku nauki z możliwością kontynuacji. Przykładowo jeżeli zamierzasz ukończyć studia licencjackie, możesz zaliczać je etapami. Po roku studiów otrzymujesz dyplom, na kolejnym etapie zaawansowany dyplom, a na ostatnim: licencjat. Jeśli zatem po roku nauki zechcesz ją przerwać, otrzymasz kwalifikacje na niższym poziomie, które w przyszłości będziesz mógł uzupełnić.

 

Dodatkowym atutem systemu kanadyjskiego jest fakt, że ukończenie 2 lat szkoły wyższej  uprawnia do pozostania w Kanadzie i pracy w nieograniczonym systemie godzinowym do 3 lat.

 

Nauka na takich kursach odbywa się w języku angielskim, dlatego też jednym z warunków dostania się do szkoły wyższej jest zaawansowany poziom tego języka. Jeżeli nie posługujesz się angielskim w wystarczającym stopniu, możesz uczestniczyć w dodatkowym kursie językowym przed rozpoczęciem nauki, przygotowującym do podjęcia studiów po angielsku.
Studia w Kanadzie kładą duży nacisk na umiejętność autoprezentacji, obrony własnego zdania oraz praktycznego zastosowania wiedzy teoretycznej.

 

Studia w Kanadzie są relatywnie przystępne pod względem finansowym, tym bardziej, że podczas ich trwania można podjąć pracę zarobkową bądź praktykę zawodową w ramach różnych programów edukacyjnych.

 

TRU3

 

Często wybieranymi szkołami przez studentów zagranicznych są szkoły językowe oferujące kursy angielskiego lub francuskiego dla studentów w różnym wieku, na różnych poziomach zaawansowania i o różnych specjalizacjach w zależności od ich potrzeb.

 

System studiów jest bardzo elastyczny i studenci z łatwością mogą dopasować kursy do swoich oczekiwań, a same szkoły są bardzo dobrze zaopatrzone w wysokiej klasy sprzęt dydaktyczny oraz pod względem zaplecza technicznego.

 

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x