Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia na świecie

Zagraniczna edukacja na prestiżowych uczelniach jest niezwykle cenionym i bardzo wartościowym punktem w życiorysie. Pokazuje on, że dana osoba na pewnym etapie swojego życia podjęła wyzwanie, któremu sprostała. Świadczy to o dojrzałości i umiejętności odnalezienia się w nowym środowisku, perfekcyjnej znajomości języka obcego i pozytywnych cechach osobowości.

 

Zagraniczna edukacja to także wysokiej klasy specjaliści, w pełni wyposażone pracownie i nauczanie na dobrym poziomie. Studia za granicą pozwalają na naukę praktycznych rozwiązań i odbywanie praktyk w znanych międzynarodowych korporacjach na całym świecie, a także atrakcyjne programy wymian studenckich, na przykład do USA lub Australii.

 

Uniwersytety i akademie zagraniczne kładą nacisk na praktykę i umiejętność pracy w grupach. Opinie naszych studentów potwierdzają, że studia są ciekawe, nie wymagają pamięciowej nauki nieprzydatnych informacji i dobrze przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną uniwersytetów w wymienionych niżej krajach. Studia w Danii i Szwecji są bezpłatne dla obywateli Unii Europejskiej. W Irlandii należy uiścić opłatę administracyjną, jednak same studia również są darmowe. Aby studiować w Holandii należy zapłacić jedynie około 10% wartości nauki będąc obywatelem UE. Na studia w Anglii większość studentów bierze studencką pożyczkę, którą zaczyna spłacać dopiero po studiach, po osiągnięciu odpowiedniej wysokości zarobków.

 

W pozostałych krajach ceny poszczególnych kierunków zależą od prestiżu uczelni i wybranego programu.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x