Martwisz się, że nie dostaniesz się

na medycynę lub stomatologię?

Pomożemy Ci dostać się na studia medyczne / stomatologiczne za granicą - i to niezależnie od Twoich wyników maturalnych! Studia w Unii Europejskiej, uznane także w Polsce.

Wszystkie osoby, którym pomagaliśmy do tej pory - dostały się medycynę lub stomatologię.

Dowiedz się więcej!


Dołącz do grona osób, którym pomogliśmy dostać się studia medyczne lub stomatologiczne za granicą.  

Zobacz, co mówią polscy studenci studiujący

medycynę za granicą

I Ty możesz być jednym z nich już od jesieni

Nazywam się Karolina. Jestem studentką 3 roku medycyny na uniwersytecie UPJS w Koszycach.

Jeśli to czytasz, to pewnie jesteś w takiej samej sytuacji, w której ja sama była 3 lata temu.

Matura źle poszła? Co tu dalej robić? Dla mnie rozwiązaniem były studia medyczne w języku angielskim na uniwersytecie w Koszycach na Słowacji. Może to, co przeczytasz pomoże Ci w dokonaniu wyboru.

Pochodzę z Sandomierza, miasto oddalone od Koszyc o 300 kilometrów. Na studia w Koszycach zdecydowałam się w czerwcu po otrzymaniu wyników z matury, które nie były satysfakcjonujące. Nie było mowy o wyborze innych studiów, od dziecka miałam już wybraną ścieżkę i chciałam zostać lekarzem (a przekonałam się o tym po pierwszych zajęciach z anatomii w prosektorium). Po krótkim przygotowaniu zdałam test wstępny (wyniki mojej matury nie były brane pod uwagę) i zostałam przyjęta na medycynę!

Jak jest na studiach? Zajęcia są prowadzone w języku angielskim. Niech to Cię nie wystraszy, nie bój się, że nie poradzisz sobie z językiem. Nic bardziej mylnego! W programie zajęć jest obowiązkowa nauka języka słowackiego, który jest niezbędny na 3 -cim roku, kiedy zaczynają się zajęcia z chorób wewnętrznych (kontakt z pacjentem). Nie ma czego się bać, język słowacki jest bardzo podobny do polskiego (powiedziałabym, że to takie „seplenienie po polsku”).

Poza tym, Słowacy bardzo lubią Polaków i gdzie nie wyjdziesz, tam Słowak do Ciebie zagada. Na pierwszym roku będziesz już miał zajęcia z anatomii, histologii, biologii, chemii, łaciny, biofizyki, etyki itp.

Jedną z największych zalet studiowania na zagranicznej uczelni jest możliwość poznania wielu niesamowitych osób, z przeróżnych zakątków świata. Do mojej grupy uczęszczają ze mną dwie Cypryjki (które co roku zapraszają do siebie na wakacje), jedna Szwedka, dwóch Szwedów, dwie dziewczyny z Izraela i przyjaciel z USA. Wszyscy są życzliwi i bardzo pomocni. Mimo różnic kulturowych można się z każdym zaprzyjaźnić.

Wyniki matury nie są istotne

Liczy się tylko test wstępny, do którego przygotujemy Cię przez testy przygotowawcze z odpowiedziami

Prosty i sprawny proces aplikacji

Przeprowadzmy Cię przez wszystkie procedury i formalności bezpłatnie   jako oficjalny przedstawiciel uczelni zagranicznych

Duża szansa na dostanie się na studia

Jak dotąd wszystkie osoby, którym pomagaliśmy, zdały test wstępny i dostały się na studia.

Copyright © 2017. PERFECT

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.