Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studiuj za granicą

Studiowanie za granicą ma wiele zalet. Jednakże przyszli studenci nie zawsze są przekonani, czy taki wybór, aby na pewno jest opłacalny. Żeby ułatwić wam zadanie i pomóc podjąć właściwą decyzję, przygotowaliśmy zestaw wad i zalet zagranicznych studiów.

Studia zagraniczne – zalety

  • Wiedza i doświadczenie, jakie zdobędziesz na zagranicznych uczelniach, są wysoko ceniono zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy czy świata.
  • Możesz rozwijać swoje umiejętności językowe. Oprócz tego, że będziesz kształcić się w języku angielskim, masz możliwość poznania języka kraju, w którym się uczysz (np. duńskiego).
  • Nawiązujesz nowe przyjaźnie, a nierzadko też kontakty biznesowe. Bardzo często zdarza się tak, że studenci tuż po zakończeniu nauki otrzymują intratną propozycję w pracy w kraju, w którym studiowali.
  • Poznajesz nową kulturę, obyczaje, nabywasz realnego doświadczenia życiowego.
  • Poszerzasz swoje CV o informacje nt. zagranicznych praktyk i stażów dla najlepszych firm.
  • Uczysz się samodzielności, wytrwałości i osiągania celów.

Studia zagraniczne – wady

  • Jedną z największych wad zagranicznych studiów może być bariera finansowa. Jednakże w sytuacji, kiedy studiujesz na bezpłatnym uniwersytecie i wybierzesz tanie mieszkanie lub akademik, koszty wcale nie są tak duże.
  • Konieczne jest, żebyś znał język angielski na poziomie zaawansowanym. To nie tylko umożliwia samo studiowanie, ale również swobodne poruszanie się po kraju, w którym masz zamiar zamieszkać.
  • Możesz tęsknić za rodziną, przyjaciółmi i rodzinnym miastem, ale od czego są wakacje?

 

Jak widać studiowanie za granicą ma więcej zalet, niż wad. Mało tego, zalety mają tak ogromne znaczenie, że w ich świetle małe niedogodności wydają się w ogóle znikać. Studiuj za granicą razem z nami i przeżyj największą przygodę swojego życia. Możesz połączyć naukę z zabawą i podjąć wyzwanie, którego celem jest lepsza przyszłość.

 

Nie zastanawiaj się dłużej, zagraniczne uczelnie mogą dać Ci więcej, niż jesteś sobie w stanie wyobrazić. Jeżeli masz marzenia, konsekwentnie dąż do tego, żeby je urzeczywistnić. Tysiące Polaków podjęło już studia na uczelniach w Danii, USA, Niemczech czy Włoszech. Dołącz do nich, zostań jedną z tych osób, która potrafi wziąć życie w swoje ręce. Pamiętaj: dzisiejszy wybór, to jutrzejszy efekt.

Chcesz studiować za granicą? Sprawdź nasze kierunki studiów, przeczytaj jak wygląda studiowanie za granicą i zgłoś się do nas – gwarantujemy, że będzie to dobra decyzja.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x