Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia w Szwecji

malmo6Szwecja to kraj bardzo wysoko rozwinięty i niezwykle przyjazny. Kładzie się tu duży nacisk na innowacje, ekologię i edukację. Studenci, którzy za naszym pośrednictwem dostali się na szwedzkie uczelnie zwracają uwagę na praktyczne podejście do edukacji, przyjazną atmosferę i dobre perspektywy zawodowe.

 

Szwedzkie uczelnie są wysoko klasyfikowane w światowych rankingach, a bycie ich absolwentem jest dużym atutem w życiorysie. Nauka na proponowanych przez nas kierunkach odbywa się w języku angielskim. Podczas studiów możliwe jest także bezpłatne uczęszczanie na zajęcia z języka szwedzkiego. Absolwenci mogą zatem ukończyć studia posługując się biegle trzema językami: polskim, angielskim i szwedzkim.

 

 

 

 

 

Korzyści studiów w Szwecji

 • Bezpłatna edukacja dla wszystkich obywateli UE, czyli także dla studentów z Polski.
 • Nowoczesne i otwarte dla wszystkich uniwersytety.
 • Kładzenie wysokiego nacisku na umiejętności praktyczne i pracę zespołową.
 • Wysoka jakość edukacji uznawanej na całym świecie.
 • Nieformalne podejście; przyjazne relacje z wykładowcami, do których zwraca się po imieniu.
 • Więcej praktyki! – studenci mają możliwość uczestniczenia w stażu w jednym z wielu  współpracujących z uczelniami przedsiębiorstw, a nauka jest oparta przede wszystkim na ćwiczeniach praktycznych, dzięki czemu studenci są lepiej przygotowani do pracy w swojej dziedzinie.
 • Skuteczne nauczanie poprzez naukę w małych grupach, seminaria i projekty.
 • Działania badawcze – bardzo dobre warunki dla działalności naukowej, w której oczywiście aktywny udział biorą studenci.
 • Wysoka jakość nauczania – 3 szwedzkie uniwersytety są wśród 100 najlepszych uniwersytetów na świecie, a 11 znajduje się wśród 500 najlepszych według najnowszego rankingu uniwersytetów świata opracowanego przez Uniwersytet Jiao Tong.
 • Działalność studencka – szkoły zazwyczaj oferują różnorodne zajęcia pozalekcyjne dla uczniów poprzez sieć organizacji studenckich.
 • Współpraca ze środowiskiem biznesu – w ramach współpracy z różnymi wiodącymi firmami,  studenci mogą uczyć się jak rozwiązywać rzeczywiste problemy podczas odbywanych tam praktyk. Po ukończeniu studiów, wielu studentów znajduje pracę w firmach, z którymi współpracowali podczas studiów.
 • Aktywna współpraca międzynarodowa –  wielokulturowa społeczność studentów i wykładowców, wymiana studencka m.in. do USA czy Australii.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x