Martwisz się, że nie dostaniesz się na medycynę lub stomatologię, bo Twoje wyniki maturalne nie są wystarczające?

 

Studiuj za granicą i spełnij Twoje marzenia!

 

Większość osób, którym pomagaliśmy dotąd,

dostały się na studia niezależnie od wyników

matury.

Masz duże szanse, aby dostać się na studia medyczne / stomatologiczne

w języku angielskim za granicą.

Drogi Maturzysto,

Przez kilka lat uczyłeś się bardzo intensywnie chemii, biologii i matematyki. Setki godzin zajęć, ćwiczeń, zadań domowych, korepetycji. To wszystko może nie wystarczyć, aby dostać się na medycynę/stomatologię w Polsce - często nawet na płatne studia. Konkurencja jest bardzo silna, wielu kandydatów przypada na jedno miejsce.

Czy to znaczy, że Twoja nauka była czasem straconym, że nie masz szans na spełnienie Twoich marzeń o zostaniu lekarzem medycyny lub stomatologii? 

Możesz spróbowac poprawić wyniki matury za rok - czyli czeka Cię kolejny rok  (a może nawet kilka lat) ciężkiej pracy nad programem liceum - bez gwarancji sukcesu. 

Czy jest jakaś inna szansa na sukces? Tak - proponuję ją Tobie dzisiaj!

Dlaczego nie miałbyś spróbować dostać się na studia za granicą, w języku angielskim w jednym z krajów Unii Europejskiej? Zdobędziesz dyplom lekarza / stomatologa uznawany we wszystkich krajach UE (więc także w Polsce) .

Jeśli zechcesz - bedziesz mógł przenieść się na studia w Polsce po 2-gim roku.

Bardzo ważne: dostaniesz się na wymarzone studia medyczne/stomatologiczne bez większych problemów i już jesienią będziesz studiował MEDYCYNĘ lub STOMATOLOGIĘ (podczas, gdy Twoi koledzy bedą powtarzali materiał z chemii na kolejną maturę).

Skorzystaj z tej szansy - pomożemy Ci we wszyskich formalnościach!

Nie obawiaj się, że nie dasz rady. Przecież tyle już włożyłeś wysiłku, czasu i pieniędzy w przygotowanie do matury. Szkoda byłoby tego nie wykorzystać. Te studia są własnie dla Ciebie!

Oto Twoje korzyści, jeśli zdecydujesz się studiować za granicą w UE:

 • Edukacja na poziomie europejskim, kwalifikacje uznawane w całej Unii Europejskiej - w tym także w Polsce
 • Biegła znajomość języka angielskiego branży medycznej, możliwość pracy w krajach anglojęzycznych  (szansa na nostryfikację dyplomu w takich krajach, jak USA, Kanada, Australia)
 • Studia w międzynarodowym środowisku, wiele ciekawych znajomości z ludźmi z całego świata
 • Bardziej praktyczne (a mniej 'pamięciowe') studia, niż w Polsce
 • Prestiż i wyróżnienie się z tłumu absolwentów uczelni polskich

Dowiedz się, jak dostać się na medycynę / stomatologię za granicą

Od ponad 20 lat pomagamy młodym Polakom realizować ich marzenia poprzez wyjazdy i edukację za granicą. Stale szukamy dla nich nowych możliwości, zwłaszcza kiedy zamykają się stare (nikt nie wie, jak to będzie w UK po wyniku referendum o 'Brexicie')

PERFECT oficjalnie reprezentuje wiele uczelni zagranicznych. Znamy wymagania, procedury, mamy 'szybką ścieżkę' aplikacji dla naszych klientów. Z nami o wiele łatwiej dostaniesz się na wybrane studia zagraniczne - wiele procedur zrobimy za Ciebie!

Dzisiaj pokazuję Ci jedną z najlepszych okazji, abyś mógł zostać lekarzem / stomatologiem - nawet jeśli nie uzyskałeś na maturze 80% z chemii i biologii (Twoje wyniki z matury nie liczą się ;)

Medycyna / Stomatologia

na Słowacji

Zobacz, jak korzystne i przyjazne są kryteria przyjęcia na tej uczelni.

 • Wyniki matury z Polski nie są brane pod uwagę - Więc nie matrw się, jeśli matura z chemii czy biologii jest poniżej 90%
 • Liczy się tylko egzamin testowy z chemii i biologii - Egzamin nie jest trudny - przygotujemy Cię do niego poprzez testy przygotowawcze z odpowiedziami (wystarczą 2-3 tygodnie przygotowania)
 • Masz duże szanse na przyjecie - dzięki testom przygotowawczym z odpowiedziami 
 • Studia są w jezyku angielskim - Nie musisz zdawać dodatkowych egzaminów z jezyka angielskiego.
 • Masz kilka terminów egzaminu do wyboru - Ale zdawać możesz tylko raz

Przeprowadzimy Cię przez cały proces aplikacji.

Przygotujemy Cię do egzaminu testowego.

 

Zobacz, co mówią polscy studenci medycyny / stomatologii z Koszyc:

Jeśli zastanawiasz się, czy warto studiować za granicą, czy może lepiej poczekać kolejny rok (lub nawet kilka lat) w Polsce i poprawiać wyniki matury - zobacz, jakie są opinie polskich studentów medycyny lub stomatologii z uniwersytetu w Koszycach. Możesz dzielić ich doświadczenie już niedługo.

 

Zuzanna Maksymowicz, studentka medycyny:

Jeśli chodzi o wybór kierunku studiów to jestem zadowolona. Jako, że jestem osobą, która zmieniła kierunek studiów po licencjacie o 180 stopni, cieszę się tym bardziej, że medycyna chyba okazuje się być tym w 100% trafionym. Wiadomo, pierwszy rok to zupełnie nowe wrażenia - nowy tryb nauki, wiele informacji, sporo wiedzy do przyswojenia. Myślę, że dla niejednej osoby jest to taki rok weryfikujący czy jest to właśnie odpowiedni kierunek studiów. Ja jestem szalenie zadowolona i kompletnie niezrażona ilością pracy, jaką musiałam przez ten rok wykonać i wręcz z pewną niecierpliwością oczekuję kolejnej dawki w przyszłym roku.

Odnośnie miejsca, cieszę się, że to zagranica. Możliwość studiowania w języku angielskim to dla mnie duża radość, a do tego dochodzi aspekt międzynarodowości i poznawania ludzi z innych krajów i kultur, co fantastycznie poszerza horyzonty. Z drugiej strony Słowacja jest tak blisko Polski mentalnością i kulturą, że zaadaptowanie się nie stanowi większego problemu. Samo miasto jest przyjazne, na pewno zależy skąd się też pochodzi. Ja widzę Koszyce podobnie do mojego rodzinnego Rzeszowa (choć paradoksalnie mimo, że to miasto jest prawie dwukrotnie większe wydaje się na ogół spokojniejsze).

 

Anna Śmiłowska, studentka stomatologii:

Od dziecka chciałam być stomatologiem, a Koszyce dały mi możliwość na spełnianie swoich marzeń. Idąc tu szłam z przekonaniem, że jak tylko będzie taka możliwość to przeniosę się do Polski. Po tych 10 miesiącach całkowicie zmieniłam zdanie i wiem już, że zostanę tu do końca. Jestem bardzo zadowolona z uczelni i wiem, że gdybym po raz drugi znalazła się w tej sytuacji w jakiej byłam rok temu, postąpiłabym tak samo.

Panuje tu fantastyczna atmosfera, nie ma rywalizacji, ludzie są przyjaźni i zawsze służą pomocą. Nie wyobrażałam sobie studiować tak trudny kierunek w języku angielskim, ale wszystko jest do zrobienia. Nie jest prosto, ale czas na odpoczynek jak i na powroty do domu też się spokojnie znajdzie .


Wojciech Kurzyński, student medycyny:

Zdecydowana większość Polaków studiujących medycynę lub stomatologię w Koszycach, zdecydowała się na te studia po nieudanej maturze.   Zrobiłem tak samo, tylko że stosunkowo późno, bo w połowie lipca.

Matura to była totalna klapa, a ponieważ przez całe liceum uczęszczałem do klasy biologiczno-chemicznej z zamiarem dostania się na studia medyczne, więc inne studia nie wchodziły w grę.   O Koszycach dowiedziała się moja mama od koleżanki z pracy, której syn studiował tu dwa lata a następnie przepisał się do Krakowa na CMUJ. Bardzo zachwalał mi to miasto i przekonał mnie, żebym spróbował się tam dostać.  

Po rozmowach z rodzicami ustaliliśmy, że podejmę wyzwanie i zacznę się starać o dostanie się na uniwersytet Pavla Jozefa Safarika.   Jedynym kryterium przyjęcia na studia jest egzamin wstępny, za który trzeba zapłacić 40 euro przelewem na konto uniwersytetu, Można przygotować się do niego poprzez testy składające się z 500 pytań części biologicznej i 500 części chemicznej, zawarte w nim pytania są od a) do h) i jest to test wielokrotnego wyboru (z odpowiedziami).   Egzamin składa się z ze 100 pytań z biologii i 100 z chemii z tym, że już do wyboru mamy tylko odpowiedzi od a) do d). Pytania są w języku angielskim, jednak nie jest to trudny angielski, chociaż nie ukrywam że trzeba siedzieć przy niektórych pytaniach ze słownikiem lub tłumaczem. Chemiczna część jest trudniejsza. Jednak materiał jest dość podobny do materiału przerabianego w liceum - przynajmniej z biologii.

Na wyniki matury nikt tu nie patrzy. Po 2 tygodniach solidnego opanowania materiałów podszedłem do egzaminu, który poszedł bardzo dobrze I zostałem przyjęty. 

Na uniwersytecie panuje sympatyczna atmosfera, myślę że jest trochę łatwiej niż w Polsce, a takie wnioski wysuwam przez rozmowy z moimi znajomymi, którzy są na uniwersytetach medycznych w Polsce. Wykładowcy i nauczyciele prowadzą zajęcia w języku angielskim, ale jest to prosty angielski i każdy kto zna ten język w przyzwoitym stopniu nie powinien mieć problemu z przestawieniem się na naukę w tym języku.   Okres asymilacji to około 2-3 miesięcy (przynajmniej mi tyle to zajęło). Przez pierwsze trzy lata język słowacki jest przedmiotem obowiązkowym. Uczymy się jego podstaw i gramatyki co bardzo ułatwia nam porozumiewanie się w mieście, sklepach i barach. Dla nas Polaków nie jest trudne opanowanie tego języka.  

Jeżeli umie się dobrze dysponować czasem, to znajdzie się czas na wszystko. W wolnym czasie bardzo często studenci wybierają się na zdecydowanie najpiękniejsza ulicę w Koszycach jaką jest "Hlavna" z wieloma dobrymi restauracjami, kawiarniami i cukierniami.

Na Hlavnej znajduję się przepiękna i okazała Katedra św. Elżbiety, która jest jedną z najstarszych katedr na Słowacji. Robi wrażenie szczególnie wieczorami kiedy jest dobrze oświetlona. Na ulicy równoległej do Hlavnej jest parę klubów muzycznych, gdzie zawsze w czwartki, piątki i soboty można się wybrać na dobrą imprezę. 

 Bez wahania stwierdzam że wybór Koszyc jest bardzo dobrą opcją alternatywną. Z perspektywy czasu widzę że postąpiłem słusznie starając się tu dostać. Egzamin wstępny nie jest ciężko zdać, ale trzeba poświęcić te 2-3 tygodnie na naukę do niego.

Koszyce to dużo lepszy wybór niż siedzenie w domu i uczenie się do kolejnej matury, po której nie ma się pewności że się dostanie na uniwersytet medyczny w Polsce. Zachęcam każdego kto ma problem z podjęciem decyzji lub się boi. Warto spróbować i przekonać się na własnej skórze że studia za granicą to bardzo ciekawa przygoda. Dodatkowym plusem są nowe znajomości z ludźmi z całego świata, szkolenie języka angielskiego który jest tak potrzebny. Dodatkowym atutem jest fakt, że po zakończonych studiach nie trzeba nostryfikować dyplomu tak jak np. po studiach na Ukrainie.   Pozdrawiam, 


Twoje korzyści gdy aplikujesz przez PERFECT

 • Prowadzenie aplikacji za Ciebie - Nie musisz się martwić, czy odpowiednio i na czas wypełniłeś aplikację
 • Kontakt z uczelnią w Twoim imieniu - Jako oficjalny przedstawiciel uczelni słowackiej mamy specjalną "szybką ścieżkę" komunikacji
 • Pilnowanie terminów - wszystkie etapy procedury aplikacyjnej będą przeprowadzone zgodnie z wymaganiami uczelni
 • Weryfikacja notarialna dokumentów - Nie szukaj notariusza
 • Tłumaczenie dokumentów na język słowacki - Nie szukaj  tłumacza przysiegłego
 • Przygotowanie do egzaminu przez testy z odpowiedziami - Wystarczą Ci, aby zdać egzamin
 • Kontakt z polskimi studentami w Koszycach - Nawiąż pożyteczne znajomości jeszcze przed rozpoczęciem studiów
 • Pomoc na miejscu w Koszycach, m.in. w znalezieniu zakwaterowania - To bardzo ważna sprawa
 • Pomoc w prawidłowym zarejestrowaniu się w systemie uczelni oraz wygenerowaniu odpowiednich dokumentów - Nie zawsze łatwo jest to zrobić samodzielnie
 • I wiele innych ...

 Co mówią osoby, które skorzystały już z pomocy PERFECTu?

Anna B, mama Ewy studentki medycyny:

Jako mama studentki pozwolę sobie bardzo Panu podziękować - za pomoc w przygotowaniu - przede wszystkim do egzaminu, ale też do studiow i do samego pobytu w Koszycach. Niezmiernie pomocna była (i w razie potrzeby jest nadal) pani Karolina (studentka IV roku medycyny w Koszycach). Spotkanie z panią Karolina w Krakowie zorganizowane przez PERFECT dało rzeczywisty - pozytywny w gruncie rzeczy - obraz tego, z czym spotkaly się tutaj nasze dzieci. Tym bardziej więc bardzo dziekuję za wszystko.

Bardzo dziękuję również za pomoc w przygotowaniu dokumentów, szczególnie ich tłumaczeniu i pilnowaniu terminow! Za sprawną korespondencję i kontakt z Panem, nawet w okresie urlopowym. Zdjął Pan z nas sporą część odpowiedzialności.

 

Martyna Słowińska - Mierzwa, studentka stomatologii:

Znalazlam stronę firmy PERFECT w internecie. Współpraca byla bardzo przyjemna. Pan Janusz Pelizg szybko odpowiada na kazdy e-mail. Załatwienie wszelkich formalności przebiegło bezproblemowo.  

Firma Perfect przed rozpoczeciem studiow organizuje spotkanie ze studentką medycyny uczelni w Koszycach, podczas którego można dowiedzieć się więcej szczegółów na temat studiów oraz życia w Koszycach. W razie pytań lub niejasności w trakcie roku akademickiego jest ona na miejscu i służy pomocą.  

Serdecznie polecam firmę PERFECT ze względu na profesjonalizm oraz pełne zaangażowanie od początku do końca.


Katarzyna Wawer, studentka stomatologii:

Jestem bardzo zadowolona z wyboru. Bardzo się cieszę, że nie muszę poprawiać matury, tylko poszłam od razu na studia.

Bardzo dobrze mi się z Panem współpracowało. Był Pan bardzo pomocny, dyspozycyjny, kompetentny. Słyszałam opinie innych studentów, którzy korzystali z innej agencji i uważam, że jest Pan najlepszy :)

Karolina doradziła nam wiele rzeczy. Aż do teraz jest zawsze chętna pomóc. Bardzo miła koleżanka.

Chciałabym Panu tak ostatecznie podziękować. Bez Pana pomocy nie byłoby mnie tu gdzie jestem :)

Pozdrawiam serdecznie,

Kasia Wawer

Im wcześniej skontaktujesz się z nami -

- tym więcej czasu będzie na przygotowanie się do egzaminu testowego przy pomocy testów z odpowiedziami, które dostaniesz od nas 

Oszczędź sobie stresu!

Wynik egzaminu jest znany już na drugi dzień.

Jedź na wakacje dzień po egzaminie

już jako student(ka) medycyny/stomatologii!

 

Nasza pomoc jest bezpłatna!

Za nasze usługi nie pobieramy opłaty. Dlaczego więc miałbyś nie skorzystać z tej szansy? Im szybciej skontaktujesz się z nami - tym szybciej otrzymasz testy przygotowawcze i zapiszesz się na egzamin.

Studia są płatne

Podobnie jak studia medyczne w języku angielskim (oraz niektóre w języku polskim) w Polsce - studia medyczne/stomatologiczne w języku angielskim na Słowacji sa płatne (opłatę można wnosić co semestr) 

Medycyna: 5250 euro za semestr

Stomatologia: 5500 euro za semestr

Jest to dość spore ograniczenie ich dostępności - ale trzeba to traktować jako jedną z najlepszych inwestycji w życiu. Już po kilku latach pracy jako lekarz/stomatolog (zwłaszcza w Europie Zachodniej) koszt studiów zwróci się - w sumie: wielokrotnie.

Za to jest bardzo duża szansa na przyjęcie na studia !

 

Mamy także oferty studiów medycznych w innych krajach (wszystkie płatne),

a także oferty studiów :

 • przyrodniczych
 • biologiczno-chemicznych
 • kryminologii
 • dietetyki
 • fizjoterapii
 • pielęgniarstwa
 • położnictwa
 • biotechnologii
 • inżynierii biomedyczne

itp. (często bezpłatnych lub finansowanych pożyczką studencką) za granicą.

Jeśli chciałbyś otrzymać więcej informacji od nas - skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub osobiście.

Dziękuję za zainteresowanie studiami za granicą.

Mam nadzieję, że pomożemy Ci zrealizować Twoje marzenia, tak jak pomogliśmy już setkom naszych klientów.

Zapraszamy do kontaktu z nami.

Pozdrawiam serdecznie,
Janusz Pelizg

PERFECT , Odrzańska 24-29, 50-114 Wrocław, tel. 71 3434009, 601 762308 


14 piętro, Skylight Building, Złote Tarasy, ul. Złota 59, 24, 00-120 Warszawa,
tel. 22 6216757
                  email: studia@perfect.wroc.pl www.studiazgranica.info

Copyright © 2019. PERFECT | DisclaimerPrivacy Policy |

This is the bottom slider area. You can edit this text and also insert any element here. This is a good place if you want to put an opt-in form or a scarcity countdown.