Oferta pracy w Wielkiej Brytanii

Praca w Wielkiej Brytanii w jednym z 13 ośrodków wypoczynkowych dla dzieci i młodzieży.

      

W lecie przebywa tam łącznie 400 000 gości. Do ich obsługi potrzeba 4 000 pracowników i są to młode osoby z całego świata.

Praca na stanowiskach:

    

    

       

Najkrótszy okres zatrudnienia to 2 miesiące w okresie letnim. Jednak też możliwość zatrudnienia na dłuższy okres, nawet do 10 miesięcy w terminach od lutego do listopada. Każdy ośrodek ma określone sporty i aktywności dla młodzieży oraz indywidualne terminy otwarcia i zamknięcia sezonu.

Praca w wymiarze 42 godziny na tydzień (rozłożona na 6 dni roboczych w tygodniu), 2 dni płatnych wakacji w miesiącu. Dzięki temu jest czas na odpoczynek i spędzenie czasu na aktywnościach oraz wypoczynku.  Ośrodki położone są w atrakcyjnych turystycznie lokalizacjach (zwykle nad jeziorem, nad morzem, w górach). Pracownicy sezonowi to młodzi ludzie z całego świata – można nawiązać ciekawe znajomości i przyjaźnie.

Program oferuje:

Wymagania:

– wypełnienie aplikacji

– 2 referencje (dobrze widziane)

– zaświadczenie o niekaralności

– wiek powyżej 18 lat (w momencie rozpoczęcia pracy)

– odpowiednia znajomość języka angielskiego (min. na poziomie A2)

Korzyści:

     

Dla kogo kierowana jest ta oferta:

– dla osób chcących poprawić znajomość angielskiego podczas wakacji, a dodatkowo jeszcze , poznać ludzi z całego świata, którzy również będą pracować w ośrodkach

– dla osób planujących gap year po maturze, a przed rozpoczęciem studiów – można udoskonalić znajomość języka angielskiego i zyskać dobry punkt w swoim CV

– dla studentów podczas przerwy w studiach lub podczas wakacji

– dla osób lubiących sporty “outdoorowe” (np. studentów AWF), którzy chcą połączyć swoje zainteresowania z dobrą zabawą i poznaniem młodych ludzi z całego świata, a jednocześnie skorzystać na tym zarobkowo

Koszt aplikacji: 500 zł (koszt ten zwróci się już po ok. 1 tygodniu pracy).

Opłatę tę zwracamy, jeśli kandydat nie otrzyma oferty pracy od pracodawcy brytyjskiego.

Z kandydatem podpisujemy umowę (reguluje ona także kwestię ewentualnego zwrotu opłaty w przypadku braku oferty pracy).

Liczba miejsc jest ograniczona. Chętnych zapraszamy do kontaktu.

    

Oferty płatnej pracy w Irlandii i Francji kosztują ponad 650 euro (proces aplikacji u naszych partnerów w tych krajach), trzeba się potem samodzielnie utrzymać. Powyższa oferta jest korzystna dla osób po raz pierwszy wybierających się do pracy za granicę, gdyż oprócz wynagrodzenia pracodawca zapewnia też zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu – nie trzeba więc szukać samodzielnie zakwaterowania ani dojeżdżać do pracy.

Praca jest w międzynarodowym zespole młodych ludzi – jest to dobra okazja, aby przyjemnie i ciekawie spędzić czas w interesującej okolicy, nawiązać znajomości i przyjaźnie, doskonalić znajomośc języka angielskiego oraz zarobić trochę pieniędzy.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego. osobistego – lub przesłania poniższego formularza: