Studia w Odense

Odense jest trzecim największym miastem Danii, położonym na Fionii. W mieście jest wiele parków i panuje przyjemna, studencka atmosfera. Odense jest miejscem urodzenia Hansa Christiania Andersena. Miasto skupia się na utrzymywaniu i rozwijaniu międzynarodowych kontaktów co umożliwia mieszkańcom rozwój i polepszanie warunków życia.

Odense jest bardzo dobrze przystosowane do dużej liczy studentów, posiada kawiarnie, dyskoteki, kina, a władze miasta, co roku organizują koncert powitalny dla nowych studentów.

mapa_dansko_odense

Lillebaelt Academy

Uczelnie i uniwersytety w OdenseLillebaelt Academy – uczelnia powstała w 2008 roku i zalicza się do jednej z największych szkół zawodowych w Danii. Głównymi założeniami szkoły jest nauka zarządzania, pracy grupowej, skutecznego porozumiewania się i obsługi programów komputerowych. Zaletami uczelni jest wyjątkowo przyjazna atmosfera oraz współpraca z firmami lokalnymi, a także międzynarodowymi. Lillebaelt Academy posiada kampusy w Odense oraz Vejle. Uczelnia jest nowoczesna i funkcjonalna, studenci w każdym miejscu mają dostęp do bezprzewodowego Internetu i sprzętu potrzebnego do nauki.

 

Zajęcia na uczelni prowadzone są indywidualnie bądź w grupach, a w przerwach studenci mogą skorzystać z dobrze zaopatrzonej biblioteki lub zjeść obiad w przyjemnej kantynie. Uczelnia posiada szeroki wachlarz kierunków, m.in. reklamę, marketing, informatykę, budownictwo, architekturę, hotelarstwo i turystykę. Lillebaelt Academy organizuje praktyki na terenie Danii, a także w innych krajach.

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie