Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Bezpłatne studia

Podjęcie zagranicznych studiów to bardzo ważna decyzja w życiu młodego człowieka. Z jednej strony są one przepustką do udanej kariery zawodowej, nowych znajomości i pozytywnych doświadczeń, z drugiej jest to duża odpowiedzialność. Student musi najczęściej sam utrzymać się za granicą, podejmuje dorywczą pracę i łączy ją z nauką.

 

Bariera finansowa bardzo często ma duży wpływ na wybór dalszej drogi kształcenia. Jeszcze niedawno za przywilej studiowania za granicą trzeba było płacić wysokie sumy, jednak dzisiaj nie jest to problem. Dzięki członkostwu Polski w Unii Europejskiej, studenci z Polski cieszą się w krajach należących do wspólnoty takimi samymi przywilejami, jak obywatele tych krajów. Oznacza to, że studia w Danii i Szwecjibezpłatne dla obywateli naszego kraju. Dodatkową zaletą studiowania w tych krajach jest fakt, że zajęcia prowadzone są w języku angielskim.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x