Studia na świecie

Zagraniczna edukacja na prestiżowych uczelniach jest niezwykle cenionym i bardzo wartościowym punktem w życiorysie. Pokazuje on, że dana osoba na pewnym etapie swojego życia podjęła wyzwanie, któremu sprostała. Świadczy to o dojrzałości i umiejętności odnalezienia się w nowym środowisku, perfekcyjnej znajomości języka obcego i pozytywnych cechach osobowości.

Zagraniczna edukacja to także wysokiej klasy specjaliści, w pełni wyposażone pracownie i nauczanie na dobrym poziomie. Studia za granicą pozwalają na naukę praktycznych rozwiązań i odbywanie praktyk w znanych międzynarodowych korporacjach na całym świecie, a także atrakcyjne programy wymian studenckich, na przykład do USA lub Australii.

Uniwersytety i akademie zagraniczne kładą nacisk na praktykę i umiejętność pracy w grupach. Opinie naszych studentów potwierdzają, że studia są ciekawe, nie wymagają pamięciowej nauki nieprzydatnych informacji i dobrze przygotowują do przyszłej pracy zawodowej.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą edukacyjną uniwersytetów w wymienionych niżej krajach. Studia w Danii i Szwecji są bezpłatne dla obywateli Unii Europejskiej. W Irlandii należy uiścić opłatę administracyjną, jednak same studia również są darmowe. Aby studiować w Holandii należy zapłacić jedynie około 10% wartości nauki będąc obywatelem UE. Na studia w Anglii większość studentów bierze studencką pożyczkę, którą zaczyna spłacać dopiero po studiach, po osiągnięciu odpowiedniej wysokości zarobków.

W pozostałych krajach ceny poszczególnych kierunków zależą od prestiżu uczelni i wybranego programu.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie