Studia w Nowej Zelandii

Nowa Zelandia to kraj, który jest najdalej wysuniętą na południe częścią Oceanii. Słynie z przepięknych krajobrazów, które wykorzystali w swoich filmach twórcy The Lord of the Rings. Nowa Zelandia świętuje także jako jedna z pierwszych nadejście Nowego Roku.

W Nowej Zelandii językiem urzędowym jest angielski, co jest dużą zaletą dla studentów, bo podczas nauki mogą znaleźć pracę i nie muszę znać języka lokalnego. Nowa Zelandia jest także świetnym miejscem do nauki i doskonalenia języka angielskiego.

New Zealand5

Studia w Nowej Zelandii

Nowa Zelandia oferuje także bardzo wysoki poziom edukacji na studiach wyższych oraz na kursach zawodowych w college biznesowych. Jeżeli Twój poziom języka angielskiego jest komunikatywny, wówczas możesz zdecydować się na college zawodowy, który umożliwi Ci zdobycie certyfikatu bądź dyplomu w wybranej przez Ciebie profesji. Jeżeli interesuje Cię uzyskanie obywatelstwa nowozelandzkiego, studia w Nowej Zelandii i otrzymanie odpowiedniego dokumentu z college’u lub uniwersytetu ułatwi proces wizowy. Ponadto wiele z kursów zawodowych pozwala podczas ich trwania na podjęcie równoległej pracy na pół etatu.

Studia w Nowej Zelandii

Oprócz kursów w college’ach Nowa Zelandia oferuje szeroką gamę programów studiów wyższych na uniwersytetach i politechnikach w całym kraju. Nowozelandzkie uniwersytety oferują stopnie licencjackie, magisterskie i doktorskie. Studiowanie na nowozelandzkich uniwersytetach stało się w ostatnich latach bardzo popularne wśród zagranicznych studentów.

Nowa Zelandia ma wiele najwyższej rangi prywatnych i publicznych uniwersytetów i politechnik które oferują różnorodne kierunki do wyboru. Niektóre uczelnie akceptują wcześniejsze osiągnięcia w szkołach zawodowych. Pozwala to zredukować liczbę przedmiotów, które należy zrealizować, by zdobyć dyplom.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie