Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Nowa Zelandia

Nowa Zelandia to kraj, który jest najdalej wysuniętą na południe częścią Oceanii. Słynie z przepięknych krajobrazów, które wykorzystali w swoich filmach twórcy The Lord of the Rings. Nowa Zelandia świętuje także jako jedna z pierwszych nadejście Nowego Roku.

 

W Nowej Zelandii językiem urzędowym jest angielski, co jest dużą zaletą dla studentów, bo podczas nauki mogą znaleźć pracę i nie muszę znać języka lokalnego. Nowa Zelandia jest także świetnym miejscem do nauki i doskonalenia języka angielskiego.

 

New Zealand5

 

Nowa Zelandia oferuje także bardzo wysoki poziom edukacji na studiach wyższych oraz na kursach zawodowych w college biznesowych. Jeżeli Twój poziom języka angielskiego jest komunikatywny, wówczas możesz zdecydować się na college zawodowy, który umożliwi Ci zdobycie certyfikatu bądź dyplomu w wybranej przez Ciebie profesji. Jeżeli interesuje Cię uzyskanie obywatelstwa nowozelandzkiego, otrzymanie odpowiedniego dokumentu z college’u lub uniwersytetu ułatwi proces wizowy. Ponadto wiele z kursów zawodowych pozwala podczas ich trwania na podjęcie równoległej pracy na pół etatu.

 

New Zealand6

 

Oprócz kursów w college’ach Nowa Zelandia oferuje szeroką gamę programów studiów wyższych na uniwersytetach i politechnikach w całym kraju. Nowozelandzkie uniwersytety oferują stopnie licencjackie, magisterskie i doktorskie. Studiowanie na nowozelandzkich uniwersytetach stało się w ostatnich latach bardzo popularne wśród zagranicznych studentów.

 

Nowa Zelandia ma wiele najwyższej rangi prywatnych i publicznych uniwersytetów i politechnik które oferują różnorodne kierunki do wyboru. Niektóre uczelnie akceptują wcześniejsze osiągnięcia w szkołach zawodowych. Pozwala to zredukować liczbę przedmiotów, które należy zrealizować, by zdobyć dyplom.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x