Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Słowacja

Słowacja to kraj , w którym znajduje się dużo prestiżowych uczelni. Młodzi ludzie pragnący studiować za granicą, mają do wyboru wiele bardzo dobrych uniwersytetów. Jednym z nich jest Pavol Jozef University in Kosice, na którym mogą studiować m.in. kierunki medyczne, takie jak medycyna czy stomatologia. Edukacja w Słowacji jest prowadzona na wysokim poziomie.

 

kosice-6-960x300

 

Studenci mogą znaleźć dla siebie wiele ciekawych propozycji. Organizowane są wymiany, warsztaty, podczas których student zdobywa cenne doświadczenie oraz wiedzę, która wykorzystywana jest w dalszym toku edukacji. W ofercie posiadamy studia licencjackie, jak i magisterskie.

 

Studia w Słowacji są płatne w przeciwieństwie do studiów w Skandynawii i niektórych kierunków w Irlandii czy Holandii.

 

 

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x