Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Studia magisterskie za granicą

W Perfect Studenst świadczymy usługi profesjonalnego planowania i organizacji wyjazdów na studia za granicę. W naszej ofercie znajduje się szereg współpracujących uczelni z całego świata. Studenci, którzy zgłosili się do nas, studiują m.in. w Niemczech, Danii, Włoszech czy Nowej Zelandii. Studia magisterskie za granicą to przepustka do lepszej przyszłości, sprawdź dlaczego warto się nimi zainteresować.

Dyplom magistra z zagranicy

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem, który nie boi się wyzwań i chce w życiu osiągnąć więcej, niż statystyczny Polak – zagraniczne studia są dla Ciebie. Jak pokazują badania, młodzi ludzie, którzy studiowali na zagranicznej uczelni, są w środowisku zawodowym postrzegani, jako wysokiej klasy specjaliści i zdobywają lepsze miejsca pracy. Tym samym mają szansę na znacznie wyższe zarobki, a także możliwość szybkiego awansu zawodowego. W Perfect Students organizujemy wyjazdy na studia magisterskie za granicą, szybko profesjonalnie. Z pewnością wiesz, że taki tryb nauczanie z roku na rok cieszy się coraz większą popularnością.

 

Trudności na rynku pracy związane są przede wszystkim z ogromnymi wymaganiami pracodawców oraz niskim poziomem wiedzy i doświadczenia pracowników. Wiele osób posiadających studia wyższe, jest bezrobotnych. Nie mogą oni poszczycić się czymś, co byłoby na tyle wartościowe, żeby mogli znaleźć dobre, a nawet jakiekolwiek miejsce pracy.

 

Na studia magisterskie, co roku wyjeżdża kilka tysięcy Polaków. Po zakończeniu nauki są oni idealnie przygotowani do podjęcia pracy zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy i świata. Dyplom europejskiej uczelni sprawia, że pracodawcy postrzegają nas, jako lepiej wykształconych, bardziej kompetentnych i zdolniejszych. Polskie uniwersytety niestety nie mogą pochwalić się renomom i nawet Uniwersytet Warszawski zajmuje 338 miejsce w zestawieniu. Absolwenci studiów licencjackich, mogą znacznie poszerzyć swoją wiedzę i sięgnąć prestiżu, jeżeli zdecydują się na zagraniczne studia magisterskie. Takie wyjście, to już nie tylko snobizm, ale przede wszystkim skrupulatne planowanie swojej przyszłości. To, co za miedzą, zawsze przecież jest dla nas bardziej atrakcyjne.

Jak znaleźć najlepszą uczelnie?

Wybierając się na studia magisterskie, mamy już określony odpowiedni kierunek, ale czasami trudno jest znaleźć właściwą uczelnię. W naszej agencji pomagamy przeprowadzić research wśród uczelni w Europie i na świecie, a także zaproponować taką, która najdokładniej spełni Twoje oczekiwania. Z naszą pomocą trafisz na uczelnie, która może zagwarantować Ci nieograniczony rozwój. Zadzwoń do naszych doradców i dowiedz się więcej. Może za jakiś czas i Ty będziesz magistrem z zagranicznym dyplomem.

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x