Studia magisterskie za granicą

Studia magisterskie za granicą to przepustka do lepszej przyszłości. Sprawdź, dlaczego warto się nimi zainteresować.

Świadczymy usługi profesjonalnego planowania i organizacji wyjazdu na studia za granicę. W naszej ofercie znajduje się szereg uczelni z całego świata. Studenci, którzy zgłosili się do nas, studiują m.in. w UK, Danii, Szwecji, w Kanadzie, Australii, we Włoszech czy Nowej Zelandii.

BEZPŁATNIE pomożemy Ci znaleźć program studiów magisterskich za granicą, a także dostać się na te studia – szybko, bezstresowo i skutecznie.

Master Degree z zagranicznej uczelni

Jeżeli jesteś ambitnym człowiekiem, który nie boi się wyzwań i chce w życiu osiągnąć więcej, niż statystyczny Polak – zagraniczne studia są dla Ciebie.

Jak pokazują badania, młodzi ludzie, którzy studiowali na zagranicznej uczelni, są w środowisku zawodowym postrzegani jako wysokiej klasy specjaliści i zdobywają lepsze miejsca pracy. Tym samym mają szansę na znacznie wyższe zarobki, a także możliwość szybkiego awansu zawodowego.  Organizujemy wyjazdy na studia magisterskie za granicą, szybko i profesjonalnie.

Trudności na rynku pracy związane są przede wszystkim z ogromnymi wymaganiami pracodawców oraz niskim poziomem wiedzy i doświadczenia potencjalnych pracowników. Wiele osób po studiach wyższych nie ma żadnego doświadczenia ani praktycznych umiejętności. Nie mogą oni poszczycić się czymś, co byłoby na tyle wartościowe, żeby mogli znaleźć dobre miejsce pracy.

Na studia magisterskie za granicą co roku wyjeżdża kilka tysięcy Polaków. Po zakończeniu nauki są oni idealnie przygotowani do podjęcia pracy zarówno w Polsce, jak i innych krajach Europy i świata. Dyplom europejskiej uczelni sprawia, że pracodawcy postrzegają ich jako lepiej wykształconych, bardziej kompetentnych i zdolniejszych. Polskie uniwersytety niestety nie mogą pochwalić się renomą i nawet Uniwersytet Warszawski czy Uniwersytet Jagielloński zajmują miejsca dopiero w 4-tej setce w światowym rankingu uczelni. Studia są często bardzo teoretyczne, bez praktycznego kontaktu z rzeczywistymi firmami.

Absolwenci polskich studiów licencjackich mogą znacznie poszerzyć swoją wiedzę, zdobyć doświadczenie i potrzebne umiejętności oraz zwiększyć swój prestiż na rynku pracy, jeżeli zdecydują się na zagraniczne studia magisterskie. Takie wyjście, to już nie snobizm, ale przede wszystkim skrupulatne planowanie swojej przyszłości.

Studia magisterskie za granicą – gdzie możesz studiować?

Jest wiele możliwości do wyboru. Możemy zaproponować Ci wiele programów na wielu uczelniach na całym świecie.

Czym się kierować przy wyborze programu i miejsca studiów? Jest kilka kryteriów, np:

 • koszt studiów (od bezpłatnych, poprzez dofinansowywane, opłacane pożyczką studencka czy płatne – zawsze znajdziemy coś odpowiedniego dla Ciebie)
 • język wykładowy – najczęściej jest to język angielski, nawet w krajach, takich jak Włochy, Malezja, Japonia, Słowacja
 • lokalizacja (bliższa – Europa, dalsza – USA, Kanada,  Nowa Zelandia, Australia, Azja)
 • długość studiów (zwykle od 1 roku – np. w Anglii, Szwecji do 2 lat)

Polecamy szczególnie studia w Anglii, ze względu na następujące korzyści:

 • bardzo duży wybór kierunków studiów
 • bardzo praktyczne studia
 • możliwość nawiązania pożytecznych kontaktów w branży już podczas studiów
 • dość krótki okres nauki – tylko 1 rok!
 • finansowanie studiów (i częściowo także kosztów utrzymania) bardzo korzystną pożyczką studencką
 • prosta i przyjazna procedura aplikacji
 • możliwość szybkiego znalezienia dobrej pracy po studiach

To już ostatnia szansa, aby zdobyć dyplom magisterski po studiach w Anglii na dotychczasowych korzystnych warunkach. Od przyszłego roku studenci w krajów Unii Europejskiej będą mieli status „international students”, co oznacza czesne wyższe o połowę i brak możliwości finansowania studiów przez student loan.

Warto więc skorzystać, póki jest to jeszcze możliwe.

Studia magisterskie za granicą – jak znaleźć najlepszą uczelnię?

Wybierając się na studia magisterskie za granicą, mamy już określony odpowiedni kierunek, ale czasami trudno jest znaleźć właściwą uczelnię.

Gdzie możesz studiować?

W naszej agencji pomagamy przeprowadzić research wśród uczelni w Europie i na świecie, a także zaproponować taką, która najdokładniej spełni Twoje oczekiwania. Z naszą pomocą trafisz na uczelnię, która może zagwarantować Ci nieograniczony rozwój. Zadzwoń do naszych doradców (tel. 71 3434009 lub 22 621 6757) i dowiedz się więcej. Możesz też skorzystać z poniższego formularza.

Są jeszcze miejsca na studiach zaczynających się jesienią!

Może za jakiś czas i Ty będziesz magistrem z zagranicznym dyplomem, co otworzy Ci świat i jego nieograniczone możliwości?

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie