Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

Szwecja

Szwecja jest jednym z najbardziej rozwiniętych i innowacyjnych krajów na świecie o wysoce rozwiniętej gospodarce i systemie społecznym. Szwedzi wiedzą, że bogactwo kraju zależy od jego mieszkańców, a więc inwestycja w edukację jest bardzo wysoka.


JIBS1

Wysokiej jakości system szkolnictwa dał Szwedom możliwości pracy nad nowymi technologiami i wynalazkami. Wynaleźli oni na przykład system bezpłatnych połączeń za pośrednictwem Internetu – Skype. Tutaj powstały także takie wynalazki jak maszyna do dializy czy mysz komputerowa. Nordyckie królestwo jest także domem przyznawanej prestiżowej Nagrody Nobla ufundowanej przez wybitnego szwedzkiego naukowca Alfreda Nobla.

JIBS2

Szwecja to dynamicznie rozwijający się kraj, który oferuje wysoki poziom życia i edukacji. Jest światowym liderem w nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych.  Szwedzkie marki, takie jak Volvo, Scania, Ericsson, Electrolux, IKEA, H&M są wysoko cenione na świecie.

Trzy szwedzkie uniwersytety są w setce najlepszych uniwersytetów na świecie, podczas gdy najlepsze polskie uczelnie znajdują się dopiero w czwartej setce.  Edukacja zdobyta w Szwecji otwiera drzwi do kariery na całym świecie.

 

Proponujemy studia w języku angielskim na uniwersytetach w Szwecji. Studia te są bezpłatne dla studentów z Polski. Reprezentowane przez nas uczelnie oferują zarówno kierunki ekonomiczne i techniczne, jak i humanistyczne dla osób chcących pracować w dyplomacji czy organizacjach międzynarodowych (np. UE, ONZ lub Amnesty International).

 

Korzyści ze studiowania w Szwecji

  • wysoka jakość edukacji = duża szansa na dobrą karierę zawodową na całym świecie
  • ścisła współpraca z firmami = praktyki zawodowe dla studentów i oferty pracy dla absolwentów
  • praca w zespołach = umiejętność bardzo pożądana przez pracodawców
  • nieformalne relacje z wykładowcami = bezstresowa i przyjemna nauka
  • kilkaset uniwersytetów partnerskich = wymiana studencka np. z USA czy Australią
  • rozwój i odkrywanie Twoich mocnych stron i talentów = Twoja wysoka wartość dla pracodawców

Sweden1

 

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x