Studia filmowe (acting, directing, filmmaking)

Jeśli interesuje Cię kariera w branży filmowej lub telewizyjnej, chcesz pracować przy największych produkcjach filmowych na świecie lub chcesz tylko nauczyć się robić filmy dla własnych potrzeb (np. do mediów społecznościowych) to mamy dla Ciebie kilka ciekawych propozycji zdobycia odpowiednich umiejętności i kwalifikacji.

Marzysz o karierze aktorskiej, reżyserskiej lub fascynuje Cię praca przy produkcji filmów? Nie wiesz, jak zrealizować te marzenia?

 

Reprezentujemy zagraniczne szkoły filmowe, które pomogły już wielu swoim absolwentom wejść z powodzeniem w świat filmu czy choćby tylko mediów społecznościowych (co także może przynieść Ci sławę, pieniądze i satysfakcję).

Możesz zacząć od krótkich praktycznych warsztatów podczas wakacji, a potem zapisać się na dłuższy program dający bardzo dobre praktyczne umiejętności (oprócz dyplomu) z wybranej przez Ciebie dziedzinie, np. aktorstwie, reżyserii, produkcji filmowej.

Zapraszamy do kontaktu z nami, jeśli interesuje Cię branża filmowa i chciałbyś dowiedzieć się więcej.
Zadzwoń lub napisz SMSa pod nr 601 762308. Możesz też napisać maila na adres studia@perfect.wroc.pl lub skorzystać z poniższego formularza::

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie