Wyjazdy do Australii
tel. 71 34 34 009
biuro@perfect.wroc.pl
Odwiedź nasz profil na facebooku

GED Fashion Institute

GED Fashion Institute został założony w 2001 roku w Mediolanie. Prowadzi kursy w języku angielskim w szerokim zakresie projektowania mody i wnętrz.

 

GED3 GED 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

GED Fashion Institute jest uprawniony do wydawania certyfikatu IMQ (Certified Quality Auditor and European leader in conformity assessments), który jest uznawany na całym świecie.

 

Szkoła bierze udział we wszystkich wystawach i pokazach mody w Mediolanie, umożliwiając w ten sposób swoim studentom nawiązywanie wartościowych kontaktów z przedstawicielami świata mody.

GED

 

Kierunki

Fashion Design (3 lata)

Celem kursu jest nie tylko przekazanie wiedzy w zakresie rysunku i projektowania, ale także wykształcenie w studentach umiejętności przenoszenia pomysłów i projektów w życie. Koszt rocznej nauki to 10 500 EUR oraz opłata administracyjna – 1 500 EUR.

 

Dwa  roczne kursy:

  • Fashion Design
  • Interior and Living Design

Powyższe kursy są przeznaczone głównie dla osób, które chcą rozwijać swoją kreatywność, ale ich czas na naukę jest ograniczony. Koszty nauki wraz z opłatą wpisową wynoszą 12 000 EUR.

 

Dwa roczne programy master:

  • Fashion Design

Podstawowym celem kursu jest zaspokojenie potrzeb rynkowych przez połączenie analizy, kreatywności, planowania i marketingu. Koszt nauki i opłaty administracyjnej wynosi 15 000 EUR.

  • Brand Manager

Ostatni z kursów, adresowany jest do osób, marzących o pracy na stanowisku managera w świecie mody. Koszt nauki wraz z opłatą administracyjną wynosi 15 000 EUR.

 

Darmowe studia w UE!

Fisheye view on colorful houses and tour boat in famous canal Nyhavn in Copenhagen, DenmarkJako obywatel Unii Europejskiej możesz za darmo studiować w Danii i Szwecji, obniżyć koszty studiów w Irlandii i Holandii lub wziąć studencką pożyczkę w Wielkiej Brytanii.

 

Przeczytaj o możliwościach na naszej stronie lub skontaktuj się z nami:

tel./fax: 0-71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

 

 

Pobierz broszurę

kierunki studiow

Zapraszamy do zapoznania się z naszą broszurą.

 

Studia w Anglii

TRU1

 Z każdym rokiem coraz więcej studentów podejmuje naukę w Anglii. Brytyjskie uniwersytety mają bardzo dobrą renomę, oferują także wiele ciekawych kierunków do wyboru. Studia w Anglii są praktyczne, a dyplom pomaga w otrzymaniu dobrej pracy w przyszłości.
Mimo, że studia są płatne, studenci z Polski mogą starać się o pożyczkę studencką.
Poczytaj więcej o studiach w Anglii lub skontaktuj się z nami:
tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl

Kariera w hotelarstwie

Belfast Streets Ahead

Jeśli marzysz o zarządzaniu wysokiej klasy hotelem w wybranym przez Ciebie kraju, mamy ciekawą propozycję!
Studia w irlandzkim Shannon College of Hotel Management pomogą Ci w uzyskaniu najwyższych kompetencji niezbędnych do sprawowania wysokich funkcji w hotelach na całym świecie. Podczas nauki odbędziesz płatny staż w  jednym z zagranicznych hoteli.

Szkoła współpracuje obecnie z najlepszymi hotelami świata, takimi jak Four Seasons, Sheraton, Le Meridien, Radisson, Marriott, Shangri La, Ritz. Można odbyć praktykę w jednym ponad stu hoteli w szesnastu krajach.

W momencie ukończenia nauki 100% absolwentów ma oferty pracy.

tel./fax: 71 34 34 009
email: studia@perfect.wroc.pl
Darmowe studia w UE!

Czytaj więcej

x