GED Fashion Institute

GED Fashion Institute został założony w 2001 roku w Mediolanie. Prowadzi kursy w języku angielskim w szerokim zakresie projektowania mody i wnętrz.

GED3 GED 2

GED Fashion Institute jest uprawniony do wydawania certyfikatu IMQ (Certified Quality Auditor and European leader in conformity assessments), który jest uznawany na całym świecie.

Szkoła bierze udział we wszystkich wystawach i pokazach mody w Mediolanie, umożliwiając w ten sposób swoim studentom nawiązywanie wartościowych kontaktów z przedstawicielami świata mody.

GED

Kierunki

Fashion Design (3 lata)

Celem kursu jest nie tylko przekazanie wiedzy w zakresie rysunku i projektowania, ale także wykształcenie w studentach umiejętności przenoszenia pomysłów i projektów w życie. Koszt rocznej nauki to 10 500 EUR oraz opłata administracyjna – 1 500 EUR.

Dwa  roczne kursy:

  • Fashion Design
  • Interior and Living Design

Powyższe kursy są przeznaczone głównie dla osób, które chcą rozwijać swoją kreatywność, ale ich czas na naukę jest ograniczony. Koszty nauki wraz z opłatą wpisową wynoszą 12 000 EUR.

Dwa roczne programy master:

  • Fashion Design

Podstawowym celem kursu jest zaspokojenie potrzeb rynkowych przez połączenie analizy, kreatywności, planowania i marketingu. Koszt nauki i opłaty administracyjnej wynosi 15 000 EUR.

  • Brand Manager

Ostatni z kursów, adresowany jest do osób, marzących o pracy na stanowisku managera w świecie mody. Koszt nauki wraz z opłatą administracyjną wynosi 15 000 EUR.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie