London South Bank University

Chcesz studiować w Londynie?

Zdobyć prestiżowe i praktyczne kwalifikacje, które umożliwią Ci karierę wszędzie na świecie?

Biegle opanować język angielski (także w Twojej branży) – jego najbardziej cenioną odmianę British English?

Mieszkać w jednym z najciekawszych miast na świecie (ale w odległości zaledwie 2 godzin lotu od Polski)?

Skorzystaj z oferty London South Bank University – bardzo dobrej, przyjaznej i położonej w centrum Londynu uczelni!

London South Bank University to jeden z najstarszych uniwersytetów w Londynie – rok założenia 1892. Kampus położony jest w historycznym centrum Londynu, w pobliżu Elephant and Castle.  Na tej uczelni kształci się 15 000 studentów ze 130 państw!

Uczelnia wspiera swoich studentów w działaniach związanych ze znalezieniem stażu lub pracy w zawodzie. Podczas studiów wykonywane są projekty dla zewnętrznych firm – państwowych lub prywatnych.

London South Bank University otrzymał tytuł University of the Year for Graduate Employment To prestiżowe wyróżnienie nadaje The Times, The Sunday Times w  Good University Guide 2018 oraz Good University Guide 2019.

To także Enterpreneurial University of the Year 2016 (Times Higher Education Awards). Uczelnia pomaga swoim studentom otworzyć własne firmy w uczelnianym inkubatorze przedsiębiorczości.

Wiele kierunków jest akredytowanych. Ćwiczenia prowadzone są przez praktyków – specjalistów z danej branży. Podczas realizacji projektów studenci mają szansę nawiązać kontakty biznesowe z potencjalnym przyszłym pracodawcą.

Dlaczego warto studiować na LSBU?

LOKALIZACJA

Londyn to tętniące życiem miasto. Uczący się tu studenci mogą brać udział i tworzyć światowe wydarzenia związane z nauką, kulturą i biznesem. Co do samej lokalizacji kampusu, to znajduję się on w pobliży takich zabytków i atrakcji turystycznych jak: Houses of Parliament and Big Ben, the London Eye, the Royal Buckingham Palace, the Tower of London, Piccadilly Circus, Tate Britain and Tate Modern.

WSPARCIE

Studenci zagraniczni mogą liczyć na eksperckie wsparcie ze strony pracowników uniwersytetu podczas korzystania z takich miejsc jak: laboratoria, pracownie medialne, strefy nauki czy biblioteki. Ponadto studenci ci przydzieleni są do „grup wspierających”, które służą pomocą w razie problemów na uczelni – pomoc ta jest ciągła oraz długoterminowa, trwa od przyjęcia przyjęcia na uniwersytet do ukończenia studiów wyższych.

PARTNERZY Z BRANŻY

London South Bank University dba, by studenci rozwijali się zarówno naukowo, jak i zawodowo oraz żeby mogli współpracować z najlepszymi potencjalnymi pracodawcami już podczas studiów – w formie projektów lub staży.

NOWATORSKIE BADANIA

Na uniwersytecie działa wiele grup badawczych, które zajmują się obecnymi globalnymi problemami. Studenci mogą na bieżąco śledzić wyniki ich pracy i poszerzać swoją wiedzę o najświeższe informacje. Zespół LSBU uważa, że to właśnie ta wymiana (pomiędzy badaczami, a studentami) jest kluczowym czynnikiem determinującym sukcesy studentów w przyszłości.

PROGRAMY AKREDYTOWANE

Jednym z głównych celów uczelni, wyznaczonym u podstaw działalności, jest przygotowanie studentów do pracy w wyuczonej dziedzinie od razu po zakończeniu studiów.

W związku z tym wszystkie programy są akredytowane lub oparte na współpracy z wiodącymi specjalistami z branży. Dzięki temu studenci kształcą się w ramach najnowszych standardów, które odpowiadają bieżącym potrzebom z danego sektora.

Działania te zostały dostrzeżone w Good University Guide wydawanym przez The Times, The Sunday Times – London South Bank University otrzymał tytuł Universty of the Year for Graduate Employment w 2 ostatnich latach.

JOB SHOP

To platforma internetowa, na której studenci mogą znaleźć wiele ofert dotyczących praktyk, staży i pracy w niepełnym wymiarze godzin lub na pełen etat. Doradcy JobsShop zawszę chętnie służą pomocą, a na konsultacje nie trzeba się wcześniej umawiać.
Można także zapisać się na warsztaty grupowe, podczas których studenci uczą m.in pisać poprawnie CV, opanowują technik przydatne na rozmowach kwalifikacyjnych, a także zdobywają inne informacje – ściśle związane z wybranym przez nich kierunkami i sektorami pracy.

ZAKWATEROWANIE

LSBU oferuje zakwaterowanie w samym centrum Londynu – to doskonała lokalizacja oraz bezpieczna i wygodna baza, do której studenci mogą wrócić po dniu pełnym wrażeń na uczelni.

Wszystkie akademiki znajdują się w odległości 10-minutowego spaceru od kampusu. W pobliżu zlokalizowane są także przystanki autobusowe i stacje metra.

Uniwersytet posiada 1 400 jednoosobowych sypialni, rozmieszczonych w czterech budynkach. W każdym akademiku:

 • są pokoje standard lub pokoje z osobną łazienką
 • jest dostępna kuchnia oraz pralnia
 • działa zespół zarządzający i dyżurny personel, który pomaga  w nagłych przypadkach.
 • jest dostęp do Wi-Fi oraz sieci LSBU
 • obowiązuje zakaz palenia

OBSZARY KIERUNKÓW STUDIÓW:

Applied Sciences

Arts and Creative Industries

Built Environment and Architecture

Business

Engineering

Health and Social Care

Law and Social Science

PERFECT jest oficjalnym przedstawicielem tej uczelni w Polsce. Nasi klienci otrzymują od nas następujące korzyści:

 • BEZPŁATNIE pomagamy kandydatom przejść przez całą procedurę aplikacji
 • kontaktujemy się w ich imieniu z uczelnią dzięki specjalnej „szybkiej ścieżce” kontaktu
 • kontaktujemy z osobami na uczelni, które odpowiedzą na wszystkie pytania związane ze studiowaniem, zakwaterowaniem, pracą, itp.
 • pomagamy w wypełnieniu aplikacji, pilnujemy terminów składania wymaganych dokumentów
 • tłumaczymy dokumenty, jeśli jest taka potrzeba
 • organizujemy odwiedziny kandydatów na uczelni – jeśli zechcą poznać uczelnie jeszcze przed rozpoczęciem studiów
 • pomagamy uzyskać student loan
 • służymy radą i pomocą przy podejmowaniu decyzji, wyborze programu studiów, a także podczas procesu aplikacji i po dostaniu się na studia

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej – skontaktuj się z nami (telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasze biura). Możesz też skorzystać z poniższego formularza:

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie