Studia w Aalborg

Aalborg to miasto zlokalizowane w północnej części Danii, na Półwyspie Jutlandzkim. Jest czwartym największym miastem kraju; mieszka tam około 122 000 mieszkańców. W Aalborgu mieści się dużo instytucji związanych z edukacją, także uczelni, dlatego panuje w nim studencka atmosfera. Dobre warunki do życia, sprawny transport publiczny, bogate życie kulturalne i sportowe sprawiają, że jest to bardzo przyjemna okolica.

mapa_dansko_aalborg

Aalborg University

Aalborg uniNowoczesny uniwersytet założony w 1959 roku, który został zakwalifikowany do pierwszej setki najlepszych uczelni świata w uznaniu oferowanych kierunków technicznych. Uniwersytet zapewnia swoim studentom uczestnictwo w programach badawczych i współpracuje z zakładami gospodarczymi i przemysłowymi. Aalborg Uniwersity jest członkiem The European Consortium of Innovative Universities (ECIU): stowarzyszenia, które skupia 10 najbardziej innowacyjnych uczelni w Europie.

 

University College Northern Denmark (UCN)

UCNUczelnia nastawiona na międzynarodowe staże i grupowe projekty. To nowoczesna szkoła, w której starsi studenci pomagają młodszym w znalezieniu mieszkania i pracy. Uczelnia posiada 3 kampusy, bibliotekę, i zaplecze dydaktyczne, które dostępne są 24 godziny na dobę. Uniwersytet dysponuje 40 kierunkami studiów, z czego 16 realizowane jest w języku angielskim. Tutaj liczy się nie tylko wiedza teoretyczna, ale i praktyka, realizowana we współpracy z przedsiębiorstwami i firmami, które poleca uczelnia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie