Studia w Herning

Herning to małe miasteczko w środkowej części Jutlandii, zwanej Midtjylland. Miasto jest znane z przemysłu tekstylnego, ale w obecnej sytuacji gospodarczej jego znaczenie rośnie ze względu na pojawiające się w pobliżu strefy przemysłowe. Przedmieścia są równie ważne, jak Lind, Gjellerup lub Birk. To przedmieście Birk służy jak miasteczko studenckie.

mapa_dansko_herning

TEKO VIA UC

TEKOUniwersytet to część VIA Univeristy College. Uczelnia ta daje możliwość nabycia wiedzy i doświadczenia w zakresie projektowania i wzornictwa. Studiując w TEKO można poznać świat mody od podszewki, a także odbyć dziewięcio tygodniowe praktyki lub semestralny staż w Niemczech czy Finlandii. Kampus uniwersytetu składa się z 5 budynków zlokalizowanych w sąsiedztwie Herning Art Museum. Dla studentów TEKO VIA UC dostępne są pozalekcyjne zajęcia, a także zniżki na uczestnictwo w wydarzeniach kulturalnych i wystawach.

Na uczelni można bezpłatnie uczyć się języka duńskiego, a także uczestniczyć w seminariach i spotkaniach z przedsiębiorcami. Uniwersytet to doskonałe miejsce dla tych, którzy swoją przyszłość chcą związać z modą, a także produkcją odzieży i meblarstwem. TEKO oferuje 1,5-roczne studia uzupełniające licencjackie, 2-letnie studia na stopniu AP Degree i 3,5-letnie studia inżynierskie. Studia są bezpłatne.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie