Studia w Aarhus

Aarhus jest drugim co do wielkości miastem Danii, leży na wschodnim wybrzeżu Jutlandii i jest głównym ośrodkiem gospodarczym i kulturalnym Danii. Miasto Aarhus to piękne krajobrazy, lasy, atmosfera starego miasta, plaż i kultury. Transport publiczny dobrze funkcjonuje, ale jest droższy niż w innych miastach, więc większość studentów wybiera rower; stąd Aarhus jest znane jako miasto rowerów.

mapa_dansko_aarhus

Business Academy Aarhus

Business Academy AarhusUczelnia powstała w 2009 roku, zajmująca się kierunkami biznesowymi i technicznymi. Współpracuje z firmami, które aktywnie angażują się w nauczanie na zasadzie „guest lector”. Uczelnia organizuje dla swoich studentów staże w firmach współpracujących.

Aarhus University

Aarhus uniUczelnia, która zajmuje 63 miejsce w światowym rankingu najlepszych uczelni. Założono ją w 1928 roku i jest drugim najstarszym uniwersytetem w Danii. W Aartus studiowali m.in. książę duński Fryderyk i Anders Fogh Rasmussen, były premier Danii.

Aarhus University to bardzo prestiżowa uczelnia, a jej miejsce w rankingu światowym pomaga jej absolwentom w zdobyciu dobrej pracy i uznaniu kwalifikacji na świecie.

VIA University College

VIAVIA University College to 20 ośrodków badawczych, które organizują praktyki zawodowe, a także możliwość kształcenia się w kierunkach takich jak: biznes, animacja, handel, zdrowie czy technologie. Uczelnia posiada kartę ERASMUS+, a także jest członkiem ENQA (europejskiego stowarzyszenia na rzecz zapewnienia jakości szkolnictwa wyższego). W skład kompleksu uniwersyteckiego wchodzi 8 kampusów, a kształcenie realizowane jest, jako 3/4-letnie studia licencjackie, 1,5-roczne programy uzupełniające licencjackie lub 2-letnie programy AP Degree.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie