Uczelnie i uniwersytety w Danii

W ofercie naszej agencji znajdziecie Państwo wiele znamienitych uczelni w Europie i na całym świecie. Z naszą pomocą możecie wyjechać na studia m.in. do:

  • Danii
  • Nowej Zelandii
  • Australii
  • Kanady
  • USA
  • Włoszech
  • Irlandii
  • Niemiec

Naszym sztandarowym kierunkiem jest Dania, to tam posiadamy szereg współpracujących uczelni, które kształcą na naprawdę imponującym poziomie. Zaletami wyjazdu edukacyjnego do Danii jest przede wszystkim stosunkowo niedaleka odległość od naszego kraju, wysokie standardy życia oraz mnogość renomowanych uczelni, na których znajdziecie swoje wymarzone kierunki.

Duńskie uniwersytety kształcą swoich studentów w najlepszych warunkach. W 6 duńskich miastach zlokalizowane są jedne z najbardziej prestiżowych uczelni w Europie. Bez względu na to, czy interesuje Cię kierunek techniczny, medyczny czy inżynieryjny – Perfect Students pomoże Ci znaleźć taką uczelnię, na której będziesz mógł się realizować zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.

Najpopularniejsze uczelnie znajdują się w:

1. Aalborg – mieście leżącym w północnej części Dani, na Półwyspie Jutlandzkim. Aalborg charakteryzuje się nie tylko wyjątkowo przyjazną infrastrukturą, ale również studencką atmosferą. Nastawione jest w dużej mierze na sport, tak więc aktywni, młodzi ludzie znajdą w nim wiele sposobów na spędzanie wolnego czasu.

2. Aarhus – drugie co do wielkości miasta Danii, to przede wszystkim szlaki rowerowe, plaże i krajobrazy, których nie znajdzie się nigdzie indziej. W mieście funkcjonują 3 renomowane szkoły, które doskonale wpasowują się w klimat tego gospodarczego ośrodka.

3. Herning – przedmieście miasta, to wyjątkowo znany ośrodek studencki. W Herning z roku na rok rośnie w siłę, a jego sztandarowym wytworem jest przemysł tekstylny. Herning intensywne rozwija przemysł w kierunku nowoczesnych technologii, a także przemysłu usługowego. Niewątpliwą zaletą tego miasta jest doskonałe połączenie komunikacyjne zarówno w obrębie Danii, jak i całego świata.

4. Kopenhaga – stolica Danii i najprawdopodobniej najbardziej stylowe miasto świata. Studenci wyjątkowo chętnie wyjeżdżają na kopenhaskie uczelnie, bo miast to charakteryzuje się wyjątkowo niskim poziomem przestępczości i wysoką stopą życiową. Kopenhaga, co prawda jest miastem dość drogim, ale mnogość jej zalet sprawia, że mieszkańcy przymykają oko na wysokie ceny.

5. Odense – położone w Flonii Odense, to jeden z największych ośrodków studenckich w Danii. To miejsce spokojne, położone w przepięknej okolicy i przepełnione atmosferą nauki. Poziom życia w Odense przez cały czas ulega poprawie, a głównym celem miasta są stosunki międzynarodowe.

Uniwersytety w Danii nie mają sobie równych Europie. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zarówno te, które nastawione są nauczanie kierunków technicznych i medycznych, ale także te, których domeną są specjalistyczne, inżynieryjne kierunki.

Uczelnie w Danii to nie tylko wysoki poziom kształcenia, ale również niecodzienna, przyjazna atmosfera i możliwość nabycia niezbędnego doświadczenia.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie