The Hague University

Haga logoHolenderski uniwersytet w Hadze daje polskim studentom możliwość kształcenia się po angielsku w stolicy Holandii. Polscy studenci jako obywatele UE płacą jedynie 10% czesnego. Koszt studiów to 1 950 EUR za rok, płatne w ratach.

Haga

Haga jest siedzibą Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości i rządu holenderskiego. Szczególnie polecamy studia prawnicze na wysokim poziomie.

Kierunki

Prawo (4 lata) – tytuł: Bachelor of Law
Jeśli widzisz siebie w  przyszłości jako radcę prawnego w wielonarodowych organizacjach rządowych lub pozarządowych, to powinieneś się zainteresować tym programem, realizowanym w mieście, które jest siedzibą Międzynarodowego Trybunału Sprawiedliwości.

European Studies (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of European Studies
Ten innowacyjny program pomoże Ci zdobyć kwalifikacje specjalisty w sprawach europejskich, potrzebne do pracy w globalnej, wielokulturowej organizacji. Zdobędziesz umiejętności komunikacji międzykulturowej i rozeznania w polityce europejskiej i międzynarodowym marketingu.

Industrial Design Engineering (3 lata) – tytuł: Bachelor of Engineering
Ten program idzie krok dalej niż programy „product design”. Zostaniesz „innowatorem” w pełnym tego słowa znaczeniu – kimś, kto projektuje dla przyszłości. Nauczysz się jak pracować w międzynarodowym koncernie, a przede wszystkim, jak myśleć „dalej i szerzej”.

International Business and Management Studies (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of Business Administration
Jeśli Twoim celem jest kariera w międzynarodowym biznesie, ten program jest stworzony dla ciebie. Zdobędziesz solidne podstawy w ekonomii, marketingu, sprzedaży, finansach i zarządzaniu. Zajęcia w wielokulturowych grupach i praktyki w firmach działających globalnie dodatkowo wzbogacą twoje studia o cenne doświadczenia.

International Communication Management (3 lata) – tytuł: Bachelor of Communication
Ten program przygotuje Cię do pracy w roli specjalisty do spraw komunikacji w dzisiejszym wymagającym świecie, korzystającym z zewnętrznej komunikacji. Będziesz też biegły w zakresie komunikacji wewnętrznej i korporacyjnej oraz marketingu.

International Financial Management and Control (4 lata) – tytuł: Bachelor of Economics
Ten program może zapoczątkować twoją karierę w międzynarodowych finansach jako kontrolera, kontrolera projektu, menedżera projektu lub menedżera ryzyka. Będziesz się swobodnie poruszał w każdym obszarze ekonomii biznesu.

Process and Food Technology (3 lub 4 lata) – tytuł: Bachelor of Applied Sciences
Ten program nauczy Cię projektowania, rozwijania i monitorowania procesów chemicznych. Podczas studiów zapoznasz się z ostatnimi osiągnięciami nauki i zyskasz praktyczne doświadczenie w pracy przy produkcji z użyciem najbardziej zaawansowanych linii technologicznych. Uniwersytet współpracuje z międzynarodowymi koncernami, jak np. Shell czy Unilever, które dla absolwentów są praktycznie na wyciągnięcie ręki.

Public Management (4 lata) – tytuł: Bachelor of Public Management
Jeśli interesujesz się problematyką międzynarodową, a polityka jest twoją pasją, możesz wejść na drogę do kariery politycznego decydenta lub menedżera. Takie studia trwają cztery lata i umożliwiają przygotowanie się do późniejszej pracy poprzez wykłady, dyskusje, pracę zespołową i indywidualne projekty.

Safety and Security Management Studies (4 lata) – tytuł: Bachelor of Public Management
Czy chcesz w przyszłości pracować w administracji państwowej lub w branży związanej z bezpieczeństwem i ochroną? W Hadze swoje siedziby mają liczne organizacje zaangażowane w taką działalność, a wiele spośród nich to partnerzy Uniwersytetu.

Haga2

Masz pytania? Skontaktuj się z nami jeszcze dziś (telefonicznie, mailowo, osobiście lub przez poniższy formularz):

Darmowe studia w UE!

Pobierz broszurę

Studia w Anglii

Studia w Anglii

Kariera w hotelarstwie